$ DOLAR → Alış: 7,87 / Satış: 7,90
€ EURO → Alış: 9,25 / Satış: 9,28

BULANCAK KÜLTÜRÜ İSTANBUL’A TAŞINDI

İstanbul Yenikapı’da düzenlenen 12. Giresun Günleri’nde; kurumsal ve ilçe stantları yerini alırken, Bulancak Belediyesi standı yine farklılığı ve otantikliği ile en fazla ilgi çeken stantların başında yer aldı.

BULANCAK KÜLTÜRÜ İSTANBUL’A TAŞINDI
  • 30.10.2018
  • 1.046 kez okundu
Reklam

Eski Bulancak Köy evi temasının işlendiği Bulancak Belediye Standında, yerel ve folklorik doku ön planda tutulurken, modern ve yeni Bulancak fotoğraflarıyla da gurbette sıla özlemi giderilmeye çalışıldı. Daha ilk saatlerden itibaren ziyaretçilerin en fazla ilgisini çeken Bulancak Belediye standında sıcak ocak başı sohbetleri eşliğinde, yine sadece Bulancak’a özgü Mayıs Helvası ikramı ve Bulancak fındığı ikramıyla Bulancak Belediyesi’nin çalışmalarının işlendiği broşür, gazete ve küçük hediyeler dağıtıldı. Karşılaştıkları sıcak ilgiden ve eskinin izlerini taşıyan samimi stant düzenlemesinden son derece memnun kaldıklarını ifade eden ziyaretçiler hatıra fotoğrafı çektirerek, başta Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar’a ve stant görevlilerine teşekkürlerini ilettiler.

Belediye Başkanı Recep Yakar, “Her yıl olduğu gibi bu yıl da Bulancak Belediyesi olarak İstanbul Yenikapı’da düzenlenen 12. Giresun Tanıtım Günlerinde yerimizi aldık. Geçen yılki stant düzenlememizle en fazla ilgiyi çeken Bulancak standı, bu yıl da yine benzer bir temayla Giresun Günlerinin en fazla ilgi çeken stantlarından biri oldu. Bu anlamda bu standın düzenlenmesinde ve sergilenmesinde üstlerine düşen görevi layıkıyla yerine getiren Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü ekibimizi kutluyor ve teşekkür ediyorum. İstanbul’da yaşayan gurbetçilerimiz başta olmak üzere tüm hemşerilerimizi standımıza bekliyor, sıla özlemlerini bir nebze olsun gidermelerini diliyoruz” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%