$ DOLAR → Alış: 7,55 / Satış: 7,58
€ EURO → Alış: 8,80 / Satış: 8,83

Bulancak İmam Hatip Lisesine iyilik ödülü

Bulancak Anadolu İmam Hatip Lisesi “4. İyilik Okulları Ödülleri 2019″da Türkiye Üçüncüsü oldu.

Bulancak İmam Hatip Lisesine iyilik ödülü
  • 29.09.2019
  • 418 kez okundu
Reklam

Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü, Deniz Feneri Derneği ve ÖNDER-İmam Hatipliler Derneği iş birliğinde Türkiye’deki tüm imam hatip ortaokulları ve anadolu imam hatip liselerinde başarıyla uygulanan “Anadolu İmam Hatip Liseleri Uygulamalı İyilik Proje Yarışması” ile Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü Deniz Feneri Derneği ve iş birliğinde özel okullarda ikinci defa gerçekleştirilen “Özel Liseler Uygulamalı İyilik Yarışması” ödül töreni, Ankara’da MEB Şura Salonunda gerçekleştirildi.

  1. İyilik Okulu Ödülleri 2019’da yapılan değerlendirme sonucu, Bulancak Anadolu İmam Hatip Lisesi “İlmek İlmek Destek” isimli projesiyle 3.lük ödülüne layık görüldü.

İl Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Tosunoğlu, okulun başarısından duyduğu memnuniyeti dile getirirken, bu tür faaliyetlerin, öğrencilerimizin akademik bilgi yanında manevi değerlerimizi de benimsemeleri açısından büyük önemi olduğunu dile getirerek, projenin hazırlık ve yürütülmesinde emeği geçen yönetici, öğretmen ve öğrencileri tebrik etti.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%