$ DOLAR → Alış: 7,69 / Satış: 7,72
€ EURO → Alış: 9,03 / Satış: 9,07

Bulancak Belediyesi’nden Okullarda Temizlik Seferberliği!

Bulancak Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü tarafından, 9 Eylül Pazartesi başlayacak, 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı öncesi ilçede bulunan tüm okulların bahçeleri yıkanarak temizleniyor.

Bulancak Belediyesi’nden Okullarda Temizlik Seferberliği!
  • 07.09.2019
  • 431 kez okundu
Reklam

Yaz sezonu boyunca kirlenen ve fındık sezonu dolayısıyla, fındık serimi/kurutma işlemleri için kullanılan okul bahçeleri Bulancak İtfaiye Müdürlüğü ekipleri tarafından tazyikli suyla yıkanarak temizlendi. İlçe merkezinde bulunan okullar; Atatürk, Gazi, Barbaros, Yunus Emre, Züfer Mustafa Eriş Okullarının bahçe yıkama ve temizlik işlemleri tamamlanırken, tüm okullarda devam edeceği bildirildi.

İhtiyaca göre yol sulama ve yıkama faaliyetlerini sürdüren Bulancak İtfaiye Ekipleri son olarak, Kızılot Mahalle yolunda yıkama, Ballıca Camiinde tıkanan ve taşan logar açılması ve cami bahçesinin yıkanması işlerini tamamlayarak Şemsettin Mahallesi ve Duttepe köylerinin depolarına da su takviyesi yaptı.

Belediye Başkanı Recep Yakar, “Bulancak Belediyesi olarak tüm birimlerimizle ve oluşan ihtiyaçlara göre vatandaşımıza hizmet vermeye devam ediyoruz. İtfaiye Müdürlüğü ekibimiz, Pazartesi günü başlayacak eğitim-öğretim yılı öncesi ilçede bulunan tüm okul bahçe temizliklerini sürdürüyor. Özveriyle çalışan ve çaba gösteren başta birim müdürlerimiz olmak üzere tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyor, bu vesileyle yeni eğitim-öğretim yılının hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%