$ DOLAR → Alış: 6,85 / Satış: 6,87
€ EURO → Alış: 7,73 / Satış: 7,76

BULANCAK BELEDİYESİ’NDE GÖREV DEĞİŞİMLERİ

Yerel seçimlerin ardından ikinci kez seçilen Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar, yeni dönemde idari görev değişimlerine gitti.

BULANCAK BELEDİYESİ’NDE GÖREV DEĞİŞİMLERİ
  • 27.04.2019
  • 890 kez okundu
Reklam

Belediye Başkanı Recep Yakar imzasıyla bazı birim müdürleri atamaları ve idari görevlendirmeler ilgililerine tebliğ edilirken, yeni atamalar ve görevlendirmelerle ilgili bir açıklama yapan Başkan Yakar, “Yeni dönemde, vatandaşlarımızın beklentileri üzerine böyle bir değişime gittik. Daha verimli hizmetin üretilmesine katkısı olacağını düşündüğümüz yeni görev değişimleri ilerleyen süreçte de devam edecektir. Yeni görevlendirmeler arkadaşlarımıza hayırlı olsun” dedi.

Yapılan yeni atamalar ve görevlendirmelere göre; Zabıta Müdürü Atay Korkmaz, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğüne atanırken, Zabıta Müdürlüğüne Emin Yılmaz atandı.

Basın Yayın ve Halkla İlişkiler sorumlu Müdürlüğü görevini yürüten Hakan Alparslan,  Temizlik İşleri Müdürlüğü’nde Sorumlu Müdür olarak görevlendirilirken, Temizlik İşleri Müdürü Ertuğrul Yıldız, Muhtarlık İşleri Müdürlüğüne atandı.

Bulaski Müdür Vekilliğine, Mali Hizmetler Müdürlüğü’nden Aydın Korkmaz görevlendirme ile getirilirken, Bulaski Müdür Vekili İdris Çiçek ise İmar ve Şehirçilik Müdürlüğü’nde görevlendirildi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ