$ DOLAR → Alış: 7,87 / Satış: 7,90
€ EURO → Alış: 9,25 / Satış: 9,28

Bulancak Belediyesi gıda yardım kolisi dağıtacak!

Bulancak Belediyesi tarafından, tüm dünyada ve ülkemizde etkili olan Korona (Covid-19) salgını ve Ramazan ayının gelmesi nedeniyle; iş yerlerini kapatan, çalıştığı işinden ayrılan ve hiçbir geliri olmayan vatandaşlara yönelik Gıda Kolisi Yardımı yapılacak.

Bulancak Belediyesi gıda yardım kolisi dağıtacak!
  • 24.04.2020
  • 590 kez okundu
Reklam

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Belediye Başkanı Recep Yakar; “Bu zorlu süreçte özellikle işsiz kalan vatandaşlarımız başta olmak üzere tüm ihtiyaç sahibi ailelerimize Gıda Kolisi Yardımında bulunacağız. Bunda bir sınırımız yok ve ihtiyaç durumuna göre bu yardımı tekrarlayabileceğiz. Bu durumda olan ihtiyaç sahibi tüm vatandaşlarımız belediyemize başvurarak taleplerini oluşturabilirler. Bu vesileyle mübarek Ramazan ayının tüm halkımıza hayırlar ve bereketler getirmesini temenni ediyor, selam ve saygılarımı iletiyorum. Bu süreci birlikte aşacağız” dedi.

Başvurular Bulancak Belediyesi “Beyaz Masa” ve “Halkla İlişkiler Birimi” ne bizzat yapılacaktır.

Başvurular ön değerlendirmeye tabi tutulacaktır. Gıda Kolileri Belediyemiz ekipleri tarafından adrese teslim edilecektir. Başvurular 27 Nisan 2020 Pazartesi gününden itibaren kabul edilecektir.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%