$ DOLAR → Alış: 7,93 / Satış: 7,96
€ EURO → Alış: 9,39 / Satış: 9,43

Bulancak Belediyesi çalışmalara hız verdi!

Bulancak Belediyesi çalışmalara hız verdi!
  • 09.07.2019
  • 387 kez okundu
Reklam

Bulancak Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Bulancak genelinde bakım-onarım ve yeni imalat çalışmalarına hız verildi.

İlçe genelinde parke yol, kaldırım onarımları yapılırken, bir taraftan da yeni kaldırım imalatları, Fatih Caddesi servis yolu betonlama işleri gibi yeni imalatlar yapılıyor. Yine ilçenin ana cadde ve sokakları üzerinde yaya geçiş üstünlüğünün vurgulandığı yaya geçidi çizgi çalışmaları sürdürülüyor. OSB çevresinde perde duvar imalatı ve İncüvez deresi dere yatağı temizlik çalışmaları da Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından sürdürülüyor.

“Bulancak için çalışmaya devam ediyoruz”

Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar, “Bulancak Belediyesi olarak hep kapasitemizin üzerinde çalışan bir belediye olduk. Bunu önceki dönemimizde yaptığımız çalışmalarla ortaya koymuştuk. Şimdi de imkanlarımızı zorlayarak yine kapasitemizi aşan çalışmalara imza atmaya devam ediyoruz. Şehrin her yerinde; caddesinde-sokağında, altında-üstünde, hatta deresinde çalışıyoruz. Bundan sonra da çalışmalarımıza hız vereceğiz. Bulancak için çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%