$ DOLAR → Alış: 7,55 / Satış: 7,58
€ EURO → Alış: 8,80 / Satış: 8,83

Bu projeye şapka çıkarılır

Giresun’un yardımsever gençleri tarafından ilimizle ilgili çok anlamlı bir çalışma hayata geçirilecek. Giresun Çocukları Yardımlaşma Derneği’nce küçük yaştaki çocuklar için yeni bir kreş yapılacak ve ilimizin hizmetine sunulacak. Kreşin yapımı tamamlandığında kullanım hakkı belediyeye devredilecek.

Bu projeye şapka çıkarılır
  • 30.12.2019
  • 659 kez okundu
Reklam

Giresun Çocukları Yardımlaşma Derneği Başkanı Ekrem Civelekoğlu, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Bizler bu şehirde yaşayan ve bu şehirde ticaret yapan genç girişimcileriz.  Yaklaşık bir buçuk yıl önce arkadaşlarımızla bir araya geldiğimizde, şehrini çokça seven Giresunlu gençler olarak acaba ilimize ne tür katkılar sunabiliriz diye düşündük. Bunun için önce bir dernek kurma kararı aldık ve faaliyet alanını da çocuklarımız üzerine kurduk. Şunu açıkça söylemek isterim ki çok uyumlu ve heyecanlı bir ekimiz var. Her biri kendi iş alanında çok başarılı olan arkadaşlarımız. Ben dernek faaliyetlerine katkılarından ve özverilerinden dolayı kendilerine bir kez daha ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

Civelekoğlu, “Derneğimiz yeni bir dernek olmasına rağmen kısa süre içerisinde arkadaşlarımızla birlikte birçok güzel çalışmalar gerçekleştirdik. Sevgi Evlerine oyun parkı, Bulancak’ta bir okulumuza kütüphane, Duroğlu’nda başka bir okulumuzda ihtiyaç sahibi öğrencilerimize erzak bot vb. yardımlarda bulunduk. Şimdi de ilimiz için çok önemli olacağını düşündüğümüz temeli yakın bir tarihte atılmak üzere büyük bir çocuk kreşinin yapımına başlayacağız. Bundan üç ay önce kreşin yapımı ve yapılacağı yerin tahsisi konusunda düşüncelerimizi Belediye Başkanımız Aytekin Şenlikoğlu’na anlattığımızda, projemize karşı göstermiş olduğu ilgi bizleri çok fazla sevindirdi. En kısa sürede yapılacak olan kreşin yer tahsisinin kendileri tarafından karşılanacağını beyan etti. Bugün artık yapacağımız kreşin yeri belirlendi. İnşallah çok kısa sürede kreşimizin inşaatına başlayacağız. Ancak hayata geçirmeyi planladığımız bu önemli çalışmamızın birde karşılanması gereken bir maliyeti var bundan da bahsetmek istiyorum. Toplam 750 bin TL’ye malolacak kreşin bedelini, dernek üyelerimizden ve ayrıca ilimizde ve Türkiye’nin her bir köşesinde yaşayan, Giresun’a hizmet etmeyi kendilerine vazife kabul etmiş değerli Giresunlulardan karşılıyoruz. Bunun için tüm büyüklerimizin ziyaretlerine gittik, projemizi anlattık ve kendilerinden çok önemli destekler aldık. Kreşimize katkı sağlayan değerli büyüklerimize şükranlarımı sunuyorum” diye konuştu.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%