$ DOLAR → Alış: 7,87 / Satış: 7,90
€ EURO → Alış: 9,25 / Satış: 9,28

Boztekke’de vahşi cinayet!

Giresun’da yanmış ve parçalanmış erkek cesedi bulundu

Boztekke’de vahşi cinayet!
  • 21.07.2019
  • 1.264 kez okundu
Reklam

Merkez ilçeye bağlı Boztekke Köyünde bir süre önce kaybolan şahsın parçalanmış ve yanmış beden parçaları bulundu. Olayla ilgili olarak 5 kişi gözaltına alındı.

Alınan bilgilere göre, yaklaşık 11 gün önce bahçede domuz olduğunu ileri sürerek tüfeği ile birlikte evden çıktıktan sonra kendisinden haber alınamayan 65 yaşındaki Sadık Şenel’in ailesi kayıp ihbarı yapmıştı. Olay üzerine Jandarma, Afad ve Akut ekipleri Şenel’i aramaya başlamıştı.

Önceki gün Ayaroğlu Mahallesi’nde A.Ş, Y.Ş ve F.Ş’ye ait fındık bahçesinde yanmış ve parçalanmış bir erkek cesedi parçaları bulundu. Jandarma parçalanmış cesedin Sadık Şenel’e ait olduğunu belirledi.

Olayla ilgili olarak ilk etapta anne ve oğullarından oluşan A.Ş, Y.Ş ve F.Ş gözaltına alındı. Jandarmanın ilk sorgusunda F.Ş., iddiaya göre dedikodular, sözlü taciz ve değişik tekliflerde bulunmasından Sadık Şenel’i girebi tabir edilen kesici alet ile kendisinin öldürdüğünü daha sonra da yakarak imha etmeye çalıştığını itiraf etti.

F.Ş. ve oğullarının ardından gelinleri N.Ş. ve A.Ş.’de Jandarma tarafından gözaltına alınırken gözaltı sayısı 5’e çıktı.

Diğer yandan bıçakla parçalara ayrılan ceset parçalarının bulunması için Jandarma’nın köpekler yardımı ile arama tarama çalışmaları sürdürülüyor.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%