$ DOLAR → Alış: 8,02 / Satış: 8,06
€ EURO → Alış: 9,49 / Satış: 9,52

Bozbağ: İstasyon elimizden alındı

Giresunspor’un eski Kulüp Başkanı Mustafa Temel Bozbağ benzin istasyonu imarı izninin Giresunspor için çıkartıldığını ifade etti

Bozbağ: İstasyon elimizden alındı
  • 29.09.2020
  • 483 kez okundu
Reklam

TFF 1. Lig ekibi Giresunspor’un eski Başkanı Mustafa Temel Bozbağ, son günlerde kamuoyunu meşgul eden akaryakıt istasyonuyla alakalı çok net ifadeler kullandı.

Bozbağ, o dönem akaryakıt istasyonu için imar iznini Giresun Belediyesi’nden Giresunspor’a kaynak yaratmak için çıkarttıklarını belirterek, “Akaryakıt işini başlatan benim. Bütün izinleri o dönemin Belediye Başkanı Kerim Aksu’dan alan benim. Giresunspor’un geleceği için 10 dükkan ve 1 istasyon ruhsatı aldım. Kimse oraya o ruhsatı vermez. Bir gün kulüpteyim ve o dönemin Valisi Harun Bey tarafından iptal yazısı geldi ve meclis kararıyla arsa geri alındı. Akabinde 6 Milyon TL ile arsa ihaleye çıktı. Ben o dönem herkesle görüştüm. Bunun yanlış olduğunu söyledim. Bu yerin Giresunspor için çıkartıldığını söyledim. Orası Giresunlu tabiriyle çıtırlıktı. İmarını Giresunspor için aldık. O ruhsatı eğer Özel İdare aldıysa bir sıkıntı yok. O ruhsatı Mustafa Temel Bozbağ aldıysa Giresunspor için almıştır. Ne hikmetse yer elimizden alındı ve ihaleye çıkartıldı. Hiçbir bedel ödenmeden alındı. Çok büyük savaş verdik. Tamamen yanlış bir karar alındı” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%