$ DOLAR → Alış: 5,71 / Satış: 5,74
€ EURO → Alış: 6,28 / Satış: 6,30

BİZANS KALINTILARINA TOKAT GİBİ CEVAP!

Milliyetçi Hareket Partisi Giresun İl Başkanlığı öncülüğünde düzenlenen basın açıklamasıyla HDP Milletvekili Garo Paylan protesto edildi. Haydar Aliyev Parkı’nda bulunan Osman Ağa ve Milli Mücadele Kahramanları heykeli önünde toplanan Giresunlular Osman Ağa’ya dil uzatan HDP’li Paylan’a gerek cevabı verdi. Giresun Belediye Başkanvekili Hasan Yılmaz, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mehmet Başer, Kamu-Sen ve Memur-Sen’e bağlı sendika temsilcilerinin de katıldığı basın açıklamasını okuyan MHP İl Başkanı Konal, Türk ve İslam düşmanı Haçlı torunları, Bizans kalıntıları ve kendilerine macera arayan birkaç iş birlikçi grubun varlıklarını sürdürdüğünü kaydetti.

BİZANS KALINTILARINA TOKAT GİBİ CEVAP!
  • 11.06.2019
  • 358 kez okundu
Reklam

MHP İl Başkanı Ertuğrul Gazi Konal, “Osman Ağa demek, Giresun demek, Cumhuriyet demek, vatan demektir.  Her Giresunlunun ruhunda yaşadığı ve yaşattığı atası, örnek şahsiyeti demektir” dedi. Konal, “Başta Giresun ve Doğu Karadeniz üzerinde hain planları olan pontusçularbaşta olmak üzere, Doğu batı demeden nerde bir Müslüman Türk düşmanı varsa karşısına dağ gibi dikilen , canını malını vatan uğruna arkasına bakmadan feda eden Osman Ağamıza işte bu nedenle 100 yıldır düşmanlık güden ismini duymaktan nefret eden, Osman Ağa üzerinden Giresun ve Giresunlulardan intikam almak isteyen sadece birkaç şarlatan değil, Türk ve İslam düşmanı Haçlı torunları,Bizans kalıntıları ve kendilerine macera arayan birkaç iş birlikçi grup varlıklarını sürdürmektedir. Bu kişi ve gruplar tarafımızca çok ciddiye alınmamakla birlikte son günlerde gerek sosyal medyada gerekse basında kamuoyunu yanıltıcı beyanatlarda bulunmuşlar, hatta bir grup Gazi Mustafa Kemal’in Türk Gençliğine armağan ettiği Samsun’a çıkışın yıl dönümü olan 19 Mayıs 1919 gününü sözde” Pontus Rum Soykırımı” adı altında Türkiye’de nifak tohumu atmak üzere paneller, kendilerince eylemler gerçekleştirme çabasına girmişlerdir. Öncelikle Yüce Türk Milletine buradan sesleniyorum, Giresun Belediyesi eski Başkanı Osman Feridunoğlu yani 42. Ve 47. Gönüllü alayların kurucusu Milis Yarbay Osman Ağamıza karşı kara propaganda başlatan, literatürde milletvekili sayılan ancak bizim nezdimizde asla karşılığı olmayan Garo Paylan başta olmak üzere birkaç gazeteci ve yazar müsveddelerinin sözlerini kabul etmiyor, kendilerine iade ediyoruz. Osman Ağa’mız Milli Mücadele Kahramanıdır ve Gazi Mustafa Kemal’in canını emanet ettiği adamdır” dedi.

Türk ve İslam düşmanı Haçlı torunları,Bizans kalıntıları ve kendilerine macera arayan birkaç iş birlikçi grubun  varlıklarını sürdürdüğünü ifade eden Konal şunları kaydetti;
“Başta Giresun ve Doğu Karadeniz üzerinde hain planları olan pontusçularbaşta olmak üzere, Doğu batı demeden nerde bir Müslüman Türk düşmanı varsa karşısına dağ gibi dikilen , canını malını vatan uğruna arkasına bakmadan feda eden Osman Ağamıza işte bu nedenle 100 yıldır düşmanlık güden ismini duymaktan nefret eden, Osman Ağa üzerinden Giresun ve Giresunlulardan intikam almak isteyen sadece birkaç şarlatan değil, Türk ve İslam düşmanı Haçlı torunları,Bizans kalıntıları ve kendilerine macera arayan birkaç iş birlikçi grup varlıklarını sürdürmektedir. Bu kişi ve gruplar tarafımızca çok ciddiye alınmamakla birlikte son günlerde gerek sosyal medyada gerekse basında kamuoyunu yanıltıcı beyanatlarda bulunmuşlar, hatta bir grup Gazi Mustafa Kemal’in Türk Gençliğine armağan ettiği Samsun’a çıkışın yıl dönümü olan 19 Mayıs 1919 gününü sözde” Pontus Rum Soykırımı” adı altında Türkiye’de nifak tohumu atmak üzere paneller, kendilerince eylemler gerçekleştirme çabasına girmişlerdir. Öncelikle Yüce Türk Milletine buradan sesleniyorum, Giresun Belediyesi eski Başkanı Osman Feridunoğlu yani 42. Ve 47. Gönüllü alayların kurucusu Milis Yarbay Osman Ağamıza karşı kara propaganda başlatan, literatürde milletvekili sayılan ancak bizim nezdimizde asla karşılığı olmayan Garo Paylan başta olmak üzere birkaç gazeteci ve yazar müsveddelerinin sözlerini kabul etmiyor, kendilerine iade ediyoruz. Osman Ağa’mız Milli Mücadele Kahramanıdır ve Gazi Mustafa Kemal’in canını emanet ettiği adamdır.”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ