$ DOLAR → Alış: 6,79 / Satış: 6,81
€ EURO → Alış: 7,40 / Satış: 7,43

BİLGE’DEN YARIM KALAN YATIRIMLAR HATIRLATMASI

CHP Giresun İl Başkanı Fikri Bilge, AK Parti Giresun Belediye Başkan Adayı Aytekin Şenlikoğlu’nu hedef alan eleştirilerde bulundu.

BİLGE’DEN YARIM KALAN YATIRIMLAR HATIRLATMASI
  • 25.02.2019
  • 481 kez okundu
Reklam

Yapılanların, yapılacakların teminatı olduğunu ifade eden CHP Giresun İl Başkanı Bilge, AK Parti Belediye Başkan Adayı Aytekin Şenlikoğlu’na AK Parti İl Başkanlığı döneminden tamamlanamamış hizmetleri hatırlattı.

CHP İl Başkanı Bilge yaptığı açıklamasında “İktidar partisinin il başkanı olduğu süre içerisinde Giresun’un çözüm bekleyen sorunlarına çözüm bulamamış olan Aytekin Şenlikoğlu Belediye Başkanı olduğunda yapacağı projeleri açıklaması çok da inandırıcı gelmemektedir. Aytekin Şenlikoğlu, partisinin Merkez İlçe Başkanlığı’nı ve İl Başkanlığı’nı yaptı. Ancak görevde bulunduğu süre içerisinde bitmeyen bir Batlama Grup Yolu, bitmeyen Güce, Dereli ilçe yolları ve Ak Parti iktidarı boyunca da bitmeyen bir Çanakçı yolu bulunduğunu hatırlatmak isteriz. Bu yollar ki birkaç yıllık değil neredeyse 10-15 yıldır tamamlanamayan yollar. Partisinin İl Başkanı olduğu süre içerisinde bu yolları dahi tam anlamıyla bitiremeyen Şenlikoğlu’nun vaatlerinin inandırıcılığını kamuoyunun takdirine bırakıyorum. Şimdi çıkıp bu yollar benim sorumluluğumda değil midir diyecektir. Eğer iktidar partisinin il başkanıysan Özel İdare’nin yaptıkları da sorumluluğundadır, Karayolları’nın yaptıkları da sorumluluğundadır” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ