$ DOLAR → Alış: 7,55 / Satış: 7,58
€ EURO → Alış: 8,80 / Satış: 8,83

Bilge: Dal-çık, bat-çık battılar!

CHP Giresun İl Başkanı Fikri Bilge, “Giresun kamuoyunda aylardır tartışılan “ dal-çık, bat- çık … “ hikayesi kamuoyunu oyalamaktan öteye bir şey değildir, battınız çıkamıyorsunuz” dedi.

Bilge: Dal-çık, bat-çık battılar!
  • 13.12.2019
  • 1.020 kez okundu
Reklam

Yazılı bir açıklamada bulunan Bilge, “Yaptığımız incelemeler neticesi bu proje teknik olarak riskli olduğu gibi Giresun kent yapısına zarar verecektir. İktidar partisi imar planına işlenen valilik önündeki kavşağı neden yapmıyor?  Bu konuyu çıkıp Giresun Halkına açıklamalılar” şeklinde konuştu.

“Giresun için en önemli ulaşım projesi çevre yoludur. 17 yıldır renkli kağıtlardan anlatılan çevre yolu için somut bir ilerleme yoktur” diyen Bilge şöyle devam etti; “Seçim zamanları milletvekilleri, il başkanları çevre yolundan bahsediyor, sonrasında bir gelişme sağlanamıyor.

Ordu, Samsun, Trabzon, Rize çevre yolunu tamamlarken, sadece Giresun için çevre yolu projesi vaatten öteye gidememiştir.

17 yıldır tek başınıza iktidardasınız, Giresun menfaatine, halkın menfaatine bir proje yapında biz de sizleri tebrik edelim. Halkı vaatlerle oyalamayın, icraat yapın.

İktidar Milletvekilleri, çevre yolu projesini tüm yönleri ile, nereden başlayıp, nerede tamamlanacağını, geçiş güzergahını, başlangıç ve bitiş tarihini Giresun Halkına açıklamak, anlatmak zorundadır.”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%