$ DOLAR → Alış: 6,84 / Satış: 6,87
€ EURO → Alış: 7,73 / Satış: 7,76

Belirsizlik can sıkıyor

Tekbaş; “Kalan 7 maçımızın 5’ini kendi evimizde oynayacak olmamızın avantajını kullanıp kullanamayacağımızı bilememek bizleri de üzüyor ve endişelendiriyor.”

Belirsizlik can sıkıyor
  • 27.05.2020
  • 413 kez okundu
Reklam

Giresunspor’un Taraftarlardan Sorumlu Yöneticisi Üyesi Uğur Ali Tekbaş, koronavirüs salgını nedeniyle yaşanan süreçte yeşil beyazlı taraftarları çok özlediklerini söyledi.

Alınan tedbirler kapsamında ligin geri kalan maçlarının tek merkezde ya da seyircisiz oynanması ihtimalinin bulunduğunu hatırlatan Tekbaş, taraftarlarıyla olan özlemlerinin daha da uzun süreceğine yönelik gelişmeleri yakından takip ettiklerini ifade etti.

Tekbaş, konuyla ilgili Karadeniz Gazetesi’ne özel yaptığı açıklamada; “Giresunspor olarak biz kalan 7 maçımızın 5’ini kendi evimizde oynama avantajına sahiptik ancak öyle bir süreç yaşıyoruz ki neyin ne olacağı, maçların nasıl oynanacağı halen belli değil” dedi.

“İnşallah içerisinde bulunduğumuz olağanüstü süreç bir an önce son bulur ve bu belirsizlik ortadan kalkar” diyen Tekbaş, açıklamasının devamında; “Bizim öncelikli isteğimiz şartların uygun olması halinde maçların normal şekilde tamamlanmasıydı fakat koronavirüs salgını tehlikesi devam ettiği sürece bu pek mümkün olacak gibi görünmüyor. Herkes gibi bizlerde beklemedeyiz. İnşallah şartlar normalleşir ve liglerde normal bir şekilde tamamlanabilir. Şuanda bunu umut etmekten başka yapabileceğimiz bir şeyin olmaması çok üzücü” ifadelerini kullandı.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ