$ DOLAR → Alış: 6,75 / Satış: 6,78
€ EURO → Alış: 7,66 / Satış: 7,69

Belediye’den hoş geldin bebek uygulaması

Giresun Belediyesi yeni doğan bebeklerin ailelerinin sevincine ortak oluyor

Belediye’den hoş geldin bebek uygulaması
  • 16.09.2019
  • 344 kez okundu
Reklam

Sosyal Belediyecilik anlayışıyla vatandaşların her daim yanında olan Giresun Belediyesi, yeni doğan bebeklere hemşehrilik beratı belgesi ve çocuk battaniyesi hediye ediyor.

Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’nun talimatı ile başlayan sosyal projeyle, bu zamana kadar 153 aileye ulaştırılan hemşehrilik beratı belgesi ve çocuk battaniyesi aileler tarafından takdirle karşılanıyor.

Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünde görevli personeller yeni doğan bebeklerin ailelerini ziyaret ederek Başkan Şenlikoğlu adına takdim ettikleri hediyeyle, anne babaların mutluluklarına ortak oluyor.

Ailelerin mutluluklarını paylaşmak adına, her fırsatta yanlarında olduklarını hissettiren Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, “Vatandaşlarımızın acı tatlı günlerinde yanında olmayı görev edinen gönül belediyeciliği anlayışımızla çalışmalarımız devam ediyor. Yeni doğan minik hemşehrilerimiz için hazırlamış olduğumuz hemşehrilik beratı belgesi ve çocuk battaniye hediyesini 153 ailemize ulaştırdık. Ülkemizin geleceği çocuklarımızın dünyaya gözlerini açtığı bu güzel şehrimizin bir parçası olarak hayatlarını sürdürmeleri noktasında yanlarında olmayı arzuluyoruz. Bu çalışmamız aylık periyotlar halinde devam edecek” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ