$ DOLAR → Alış: 8,12 / Satış: 8,15
€ EURO → Alış: 9,59 / Satış: 9,63

Belediye okullara dezenfektan dağıttı

Covit-19 salgın döneminde birçok esnaf, kurum ve kuruluşa dezenfektan dağıtan Giresun Belediyesi, yüz yüze eğitimin başlamasıyla birlikte eğitim kurumlarına da el dezenfektanları verdi.

Belediye okullara dezenfektan dağıttı
  • 15.10.2020
  • 241 kez okundu
Reklam

Bu kapsamda, Belediye Destek Hizmetleri Müdürlüğü tarafından Covit-19 salgınına tedbir amaçlı olarak, 26 okula 250 adet koruyucu özelliği bulunan el dezenfektanı aparatı ve 250 litrede dezenfektan dağıtıldı.

Haftada iki gün eğitim gören 1. sınıf öğrencileri okullara adım attıklarında ve ders aralarında bu dezenfektanları kullanırken, okul yöneticileri böyle bir hizmet için Giresun Belediyesi’ne teşekkür etti.

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu yaptığı açıklamada, Belediye olarak eğitime desteklerinin tüm hızıyla devam ettiğini belirterek: “Bilindiği gibi anaokulu ve birinci sınıflar eğitime başladı. Yavrularımızın daha sağlıklı bir ortamda eğitim görmesi amacıyla Belediye olarak elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Bu kapsamda şehrimizde bulunan okullara koruyucu içeren dezenfektan dağıttık. Ayrıca okullarımızı düzenli aralıklarla temizleyip, dezenfekte ediyoruz. Tüm öğrencilerimize, ailelerine ve öğretmenlerimize yeni eğitim öğretim yılında başarılar diliyorum.” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%