$ DOLAR → Alış: 7,81 / Satış: 7,84
€ EURO → Alış: 9,26 / Satış: 9,30

BELEDİYE BÜNYESİNDE BEYAZ MASA

BELEDİYE BÜNYESİNDE BEYAZ MASA
  • 26.06.2019
  • 597 kez okundu
Reklam

Giresun Belediyesi Beyaz Masa ile tanıştı, hizmet anlayışı değişti.

Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde vatandaşlara hizmet veren Halkla İlişkiler Servisinde isim değişikliğine gidildi. Alınan meclis kararı sonucu Halkla İlişkiler Servisi “Beyaz Masa” olarak hizmet vermeye başladı.

Giresun Belediyesi bu kapsamda şeffaf belediyecilik anlayışı ile vatandaşların istek ve taleplerine daha hızlı ve kaliteli cevap verebilmek amacıyla çalışmalarını Beyaz Masa üzerinden sürdürüyor.

Vatandaşlardan gelen her türlü olumlu yada olumsuz dilekçeleri alarak ilgili müdürlük ve birimlere havalesini yapan ve ardından alınan cevapları ilgili vatandaşlara daha doğru, hızlı ve sağlıklı bir şekilde ulaştırmak amacıyla hizmet veren Beyaz Masa’nın çalışma alanı da yenileniyor.

Atatürk Meydanı’nda bulunan belediye ana hizmet binasında birinci katta faaliyetlerini sürdüren Beyaz Masa’nın olduğu alanın genişletilmesi için tadilat çalışmalarına başlanıldı. Hızlı bir şekilde devam eden çalışmalar yaklaşık 1 ay içerisinde tamamlanacak. Tamamlanan çalışmaların ardından Beyaz Masa yenilenen yüzüyle vatandaşlara hizmet vermeye devam edecek.

Tadilat çalışmalarının yapıldığı süre boyunca Beyaz Masa vatandaşlara belediye ana hizmet binası 2. katta geçici olarak hizmet vermeye devam ediyor.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%