$ DOLAR → Alış: 6,81 / Satış: 6,84
€ EURO → Alış: 7,57 / Satış: 7,60

Bektaş tayin oldu

Akbank Espiye Şubesi Müdürü Serpil Bektaş Espiye ilçesine veda etti. 4 yıldır Ak Bank Espiye şubesinde müdür olarak görev yapan Serpil Bektaş Samsun Atakum Ak Bank şube müdürü olarak tayin oldu

Bektaş tayin oldu
  • 22.05.2020
  • 442 kez okundu
Reklam

Espiyelilere veda eden Serpil Bektaş, “1997 de Vakfıkebir şubesinde başladığım ve 23 yıldır gururla Akbank ailesinin ferdi olduğum ve son 4 yıldır ise Espiye şubesinde çalıştığım iş hayatıma Pazartesi gününden itibaren Samsun Atakum şube müdürü olarak devam edeceğim.

Espiye şubesinde görev yaptığım süre boyunca benden desteklerini esirgemeyen başta Bölge Müdürüm, çalışma arkadaşlarım, edindiğim dostlar, arkadaşlar, eşim, çocuklarım, ailem ve en önemlisi de Müşterilerime sonsuz şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Espiyelilerin yakın sevgi ve ilgisini hiçbir zaman unutmayacağını belirten Serpil Bektaş, yeni yerimde ilk işe başladığım gündeki gibi heyecanlıyım. Şimdiye kadar olduğu gibi, bundan sonra da her ne için olursa olsun, her birinize bir telefon kadar yakınım, Samsun’dan geçen herkesi kahve içmeye beklerim. Dualarınız ve başarı dileklerinizi yüreğimde hissettiğimi bilmenizi isterim” şeklinde konuştu.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ