$ DOLAR → Alış: 6,06 / Satış: 6,09
€ EURO → Alış: 6,78 / Satış: 6,81

BEKTAŞ: SANDIKTAN GÜÇLENEREK ÇIKTIK

BEKTAŞ: SANDIKTAN GÜÇLENEREK ÇIKTIK
  • 22.04.2019
  • 553 kez okundu
Reklam

Saadet Partisi Giresun İl Başkanı Abdülkadir Bektaş, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerine tek başına giren partinin tek Saadet Partisi olduğunu hatırlatarak, Saadetin zaferi için gece-gündüz çalışmaya devam edeceklerini belirtti.

Ankara’da il başkanları, ilçe başkanları, kadın kolları ve gençlik kolları başkanlarının katılımıyla yapılan seçim değerlendirme toplantısını değerlendirdi.

Bektaş, zorlu bir seçim sürecinden çıktıklarını belirterek; “iktidar sahipleri devlet imkânlarını adaletsiz bir şekilde kullanarak partimize haksız ve hukuksuz bir şekilde iftiralar atmışlardır. Adaylarımız üzerinde müthiş baskılar kurarak yıldırmaya çalışmışlardır. Medyayı tekelleştirerek, sadece kendilerine çalışmalarını sağlamışlardır. Bunca baskı ve yıldırmalara karşılık Türkiye genelinde 1389 seçim bölgesinin hepsinde aday göstererek seçime giren tek parti Saadet Partisi olmuştur” dedi.

Sandıktan oylarını %3 bandına yükselterek zaferle çıkan Saadet Partisinin önümüzdeki süreçte hızlı bir şekilde teşkilatlanacağını söyleyen Bektaş; “bir sonraki milletvekili seçimlerinde daha da güçlenerek sandıktan çıkacağız. Özgül ağırlığımız, Türkiye genelinde seçim sonuçlarını etkileyecek kadar artmıştır. Bu bize inanan, güvenen mensuplarımızın ve seçmenlerimizin zaferidir” ifadelerini kullandı.

Saadet Partisi olarak başka partileri düşman olarak değil rakip olarak gördüklerinin altını çizen Bektaş şöyle konuştu;

“bizim bütün iddialarımız konular, fikirler üzerinedir, şahıslar üzerine değil. Biz problem üretmek için değil, var olan problemleri çözmek için varız. Bundan sonraki süreçte eksiklerimizi, hatalarımızı gidererek vatandaşlarımıza nasıl ulaşabiliriz onun hesabını yapacağız. Bunun için teşkilat mensuplarımızla beraber gece gündüz çalışarak önümüzdeki seçimlerde Saadet Partisinin zaferini ilan edeceğiz.”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ