$ DOLAR → Alış: 6,84 / Satış: 6,87
€ EURO → Alış: 7,73 / Satış: 7,76

Beklenen açıklama Başkan Eren’den geldi

Çotanakların Başkanı Eren; “Yabancı oyuncularımızın bazı çekinceleri vardı. Onlarla toplantılar yaparak bu çekincelerini bertaraf ettik diyebilirim.”

Beklenen açıklama Başkan Eren’den geldi
  • 27.05.2020
  • 431 kez okundu
Reklam

TFF 1. Lig temsilcimiz Giresunspor’da, Kulüp Başkanı Sacit Ali Eren, yabancı oyuncuların hem koronavirüs hem de ödeme planıyla alakalı çekincelerini büyük oranda giderdiklerini söyledi.

Başkan Eren, “Her kulüpte olduğu gibi bizde de ödemeler konusunda bazı problemler vardı tabi ki. Bu problemleri çözme noktasında hem ben hem de yönetim kurulunda yer alan arkadaşlarımız gece gündüz mesai harcadık diyebilirim. Büyük oranda yabancı oyuncularımızın konusunu çözdük” dedi.

Koronavirüs sebebiyle gelir musluklarının kesildiğini belirten Başkan Eren, “Bu konuda kulüplerin mağdur olduğunu söyleyebilirim. Hiçbir gelir olmadan var olan oyuncuların ödemeleri masanın üzerinde. Kulüpler ciddi bir arayış içerisinde. Keza kendimizden örnek verecek olursak Giresunspor gecesi yapıp buradan en kötü 2 – 3 milyon TL dolayında bir gelir elde edecektik. Bunu yapamadık. Yayıncı kuruluşun ödeme yapmaması da yine bizi etkileyen ve ödeme planımızı sekteye uğratacak bir olumsuzluktu. İnşallah kısa sürede bu sorun da çözülür” diye konuştu.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ