$ DOLAR → Alış: 7,93 / Satış: 7,96
€ EURO → Alış: 9,39 / Satış: 9,43

BAYRAM SEVİNÇLERİNE ORTAK OLDULAR

Giresun’da Ramazan Bayramı’nda, bayramı ailelerinden uzak geçiren ve görev başında bulunan kamu görevlileri ile kimsesizler unutulmadı.

BAYRAM SEVİNÇLERİNE ORTAK OLDULAR
  • 07.06.2019
  • 711 kez okundu
Reklam

Vali Harun Sarıfakıoğulları ve eşi Aliye Serpil Sarıfakıoğulları, Anadolu Engelliler Yardımlaşma ve Spor Kulübü Derneği, Giresun Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezindeki yaşlılar ile Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğünde kalan çocuklarla bayramlaştı.

Ramazan Bayramı nedeniyle bayramın birinci günü ilk olarak Hacısiyam Mahallesindeki Giresun Anadolu Engelliler Yardımlaşma ve Dayanışma Spor Kulübü Derneğini ziyaret ederek dernek yöneticileri ve engellilerle bayramlaşan Vali Sarıfakıoğulları ve eşi, dernekte bulunan engellilerle bir süre sohbet etti. Ardından Güre Mahallesindeki, Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret eden Vali Sarıfakıoğulları ve eşi hanımefendi huzurevi sakinleriyle bayramlaşarak bir süre sohbet ederek hatırlarını sordu. Bayramın ilk günü kendilerine yapılan bu anlamlı ziyaretten dolayı Vali Sarıfakıoğulları’na teşekkür eden huzurevi sakinleri, memnuniyetlerini dile getirdi. Daha sonra Çocuk Evleri Sitesindeki çocukların bayramını da kutlayan Vali Sarıfakıoğulları ve eşi hanımefendi, çocuklarla sohbet ederek onlara çeşitli hediyeler verdi.

VALİ SARIFAKIOĞULLARI, EMNİYET VE JANDARMA MENSUPLARIYLA BAYRAMLAŞTI

Vali Harun Sarıfakıoğulları bayramın ilk günü gerçekleştirdiği bayram ziyaretleri kapsamında; Giresun Jandarma Bölge Komutanlığı, Emniyet Özel Harekat Müdürlüğü mensuplarıyla bayramlaştı. İlk olarak İl Jandarma Komutanlığında askeri personel ve askerlerin bayramını tek tek kutlayarak bir süre sohbet eden Vali Sarıfakıoğulları, “Vatani görevlerini yapmak üzere ailelerinden ayrılarak buraya gelen tüm askerlerin bayramını kutluyorum” dedi. Ardından Emniyet Özel Harekat Müdürlüğü personeli ile bayramlaşan Vali Sarıfakıoğulları, toplu bayramlaşma töreninde özel harekat personelinin bayramını kutlayarak görevlerinde başarılar diledi.

ŞEHİT AİLELERİ DERNEĞİ’NE BAYRAM ZİYARETİ

Vali Harun Sarıfakıoğulları, Ramazan Bayramı vesilesiyle Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Giresun Şubesi’ni de ziyaret etti. 1915 yılında Atatürk’ün onayıyla özel kanunla kurulan ve kamu yararına çalışan ve 20.04.2019 Cumartesi günü Teyyaredüzü Mahalesindeki yeni İl Özel İdaresi binasının yanına tahsis edilen  yeni yerine taşınan derneğe ziyarette bulunan Vali Sarıfakıoğulları, derneğin başkan ve üyeleriyle bayramlaştı. Dernek üyeleri de bayramda kendilerini ziyaret eden Vali Sarıfakıoğulları’na ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek tatlı ikram ettiler. Ziyarette Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Hasan Koçyiğit, İl Emniyet Müdürü Fahri Aktaş ile İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Murat Yakın, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mustafa Tosun da hazır bulundu.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%