$ DOLAR → Alış: 7,93 / Satış: 7,96
€ EURO → Alış: 9,39 / Satış: 9,43

Bayraktar’a bir tepkide Genç Çotanaklardan

Giresun’un öz değerlerine gönülden bağlılıklarıyla bilinen Giresunspor taraftarları, son günlerde kamuoyunda büyük tepkilere yol açan FİSKOBİRLİK Başkanı Lütfi Bayraktar konusunda da üzerine düşeni yaptı.

Bayraktar’a bir tepkide Genç Çotanaklardan
  • 22.06.2020
  • 847 kez okundu
Reklam

Genç Çotanaklar Kumyalı Gurubu, fındığın başkenti Giresun’un en önemli marka değerlerinden biri olan FİSKOBİRLİK’i, FKB Başkanı Lütfi Bayraktar’ın kişisel ihtiraslarından kurtarıp yeniden ayağa kaldırmak için kurulan “FINDIK ve FİSKO İÇİN BİRLİK” gurubuna tam destek verdi.

Kalabalık bir ekiple birlikte “FINDIK ve FİSKO İÇİN BİRLİK” platformunun bugün düzenlediği basın toplantısına katılan Genç Çotanaklar Kumyalı Gurubu, “FINDIK ve FİSKO İÇİN BİRLİK grubunun ve Giresun’un bütün değerlerinin yanındayız” mesajı verdi.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Genç Çotanaklar Kumyalı Grubu Taraftarlar Derneği Başkanı Murat Karaosmanoğlu, “Milyonlarca fındık üreticisinin alın terini, emeğini temsil etmesi gereken FİSKOBİRLİK’in, FKB Başkanı Lütfi Bayraktar’ın ve ekibinin yanlış yönetim şekliyle bugün can çekişir hale geldiğini görmek herkesi olduğu gibi bizleri de fazlasıyla üzmektedir. Bu kötü gidişe ‘dur’ demek için kurulan FINDIK ve FİSKO İÇİN BİRLİK platformu, FİSKOBİRLİK’İ içerisinde bulunduğu kaostan kurtarabilmek için tarihi bir misyon üstlenmiştir. Bizlerde Genç Çotanaklar Kumyalı Taraftarlar Derneği olarak FINDIK ve FİSKO İÇİN BİRLİK gurubunun başlattığı bu tarihi oluşuma kayıtsız şartsız tam destek verdiğimizi kamuoyunun bilgisine sunarız” ifadelerini kullandı.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%