$ DOLAR → Alış: 7,80 / Satış: 7,83
€ EURO → Alış: 9,23 / Satış: 9,27

Başkentte Giresunspor zirvesi

Çotanakların Başkanı Karaahmet, TFF Başkanı Özdemir ile Giresun’da yaşanan sel afeti nedeniyle Giresunspor’un yaşadığı mağduriyeti görüştü, sorunlara çözüm arayan Özdemir’e teşekkür etti.

Başkentte Giresunspor zirvesi
  • 01.09.2020
  • 514 kez okundu
Reklam

TFF 1. Lig ekibimiz Giresunspor’da, Kulüp Başkanı Hakan Karaahmet, Türkiye Futbol Federasyonu’nun olağan genel kuruluna katılmak üzere dün Ankara’ya gitti. Karaahmet, kongrede Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir ile bir araya geldi. Karaahmet ve Özdemir’in, Giresun’da 22 Ağustos Cumartesi günü yaşanan sel afeti nedeniyle Giresunspor’un yaşadığı sıkıntıları görüştükleri bilgisi verildi.

Konuyla ilgili kısa bir açıklama yapan Çotanakların Başkanı Hakan Karaahmet, “Türkiye Futbol Federasyonu Olağan Genel Kurulu’nda, Federasyon Başkanı Nihat Özdemir’le bir araya geldik. Giresunsporumuzun, taraftarlarımızın ve sponsorlarımızın sel nedeniyle doğrudan ve dolaylı olarak olumsuz etkilendiği şu günlerde yanımızda olan ve sorunlarımıza çözüm arayan TFF Başkanı Nihat Özdemir’e teşekkür ederim” İfadelerini kullandı.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%