$ DOLAR → Alış: 7,31 / Satış: 7,34
€ EURO → Alış: 8,65 / Satış: 8,69

Başkan Şenlikoğlu’ndan sanayi çıkarması

Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, Giresun Belediyesi tarafından geçtiğimiz haftalarda Büyük Sanayi Sitesinde başlatılan çalışmaları,  yakından takip ederek yerinde incelemelerde bulundu.

Başkan Şenlikoğlu’ndan sanayi çıkarması
  • 26.10.2019
  • 439 kez okundu
Reklam

Yapılan ziyaret ve incelemeler ile ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, sanayi sitemizin şehrin can damarı olduğunu, buradaki esnaf arkadaşlarımızı ziyaret ederek bir takım sorunları yerinde görüp ve değerlendirmelerde bulunarak, belediye olarak esnafımızın her zaman yanlarında olduğunu ifade etti.

Şenlikoğlu sözlerine şöyle devam etti: “ Sanayi Kooperatif Başkanımız tarafından sanayimizin genel durumu hakkında bilgiler aldık. Belediye olarak sanayi esnafımız ile ilgili bizlere gelen sorun ve sıkıntıları değerlendiriyoruz ve taleplerin giderilmesi için her zaman çalışıyoruz. Geçtiğimiz haftalarda dere boyunca kaldırımların yeniden düzenlenmesi için çalışmalar başlattık. Büyük bir bölümü tamamlanan çalışmalarımız devam ediyor. Diğer bir çalışmamızda sanayi sitesine ulaşımı kolaylaştıracak yeni alternatif yol açma çalışması olacak. Sanayi sitesinin arka kısmında yeni bir yol açma çalışması yapmayı planlıyoruz. Açılacak yol sanayimizi direk Nihatbey Caddesi’ne bağlayacak. Bu çalışmamıza da kısa sürede başlayarak hayata geçireceğiz.”

Başkan Şenlikoğlu’na yapmış olduğu incelemeler sırasında Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Muammer Usta, Fen İşleri Müdürü Ergun Altıyaprak ve bazı meclis üyeleri eşlik etti.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ