$ DOLAR → Alış: 6,81 / Satış: 6,84
€ EURO → Alış: 7,57 / Satış: 7,60

BAŞKAN KARABIÇAK HALK İLE İÇİÇE

BAŞKAN KARABIÇAK HALK İLE İÇİÇE
  • 29.01.2019
  • 514 kez okundu
Reklam

31 Mart Yerel Seçimleri için Ak Parti’den Tirebolu Belediye Başkanlığına ikinci kez aday gösterilen Mevut Başkan Abdullah Karabıçak seçim çalışmalarına hızlı başladı.

Tirebolu’ya hizmeti ön planda tutan Karabıçak, çalışmaları devam eden projeleri yerinde incelemeye devam ediyor. Bir yandan seçim çalışmalarını sürdüren Başkan Karabıçak, diğer yandan Hizmetlerinde ve Projelerin aksamaması için çalışları takip ediyor.

Derin deniz deşarj, Soğuk hava deposu, Mezbahane, Canlı Hayvan Pazarı ve Sosyal Projeleri gibi çalışmalalrı inceleyen Karabıçak halkın sesine kulak vermeyi de ihmal etmiyor. Tirebolu’nun esnafından köylüsüne, çiftçisinden memuruna vatandaşlarla iç içe samimi bir seçim çalışması yürütülüyor.

4.5 yıl önce belediyecilik anlamında Tirebolu’da yeni bir dönem başlatan ve Tirebolu’ya hem sosyal hem kültürel birçok hizmeti kazandıran Abdullah Karabıçak masada da sahada da kendisini göstermeye devam ediyor.

Büyük-küçük genç-yaşlı herkesle yakın temas kuran başkan adayı bir kez daha Tirebolu’nun teveccühünü kazanmak için dur durak bilmeden tevazu, samimiyet ve gayret ile çalışmaya devam ediyor.

Şehir güzelleştirmeleri ,ev ve hasta ziyaretlerinin yanında sık sık esnaflarla buluşan, eğitim ve spor alanında gençlere desteğini esirgemeyen, sosyal yaşamda  varlığını hissettirdiği kadar sosyal medyayı da aktif kullanarak hizmetlerini seçmenlerine sunan Abdullah Karabıçak kararlı ve istikrarlı ilerleyişini sürdürüyor.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ