$ DOLAR → Alış: 6,78 / Satış: 6,81
€ EURO → Alış: 7,47 / Satış: 7,50

Başkan Erener tam bir hayvan dostu!

Görele Belediye Başkanı Tolga Erener tarafından hayvanların ‘Görele Belediyesi Geçici Hayvan Bakım Evi’ne taşınması için standartlara uygun ve donanımlı hasta, yaralı hayvan tedavi ve nakil aracı tahsis edildi.

Başkan Erener tam bir hayvan dostu!
  • 23.09.2019
  • 424 kez okundu
Reklam

Sokak hayvanlarına yönelik çalışmalarını aralıksız sürdüren Belediye, hayata geçirdiği ‘Geçici Hayvan Bakım Evi’nden sonra hayvanların barınağa taşınması içinde standartlara uygun ve donanımlı hasta, yaralı hayvan tedavi ve nakil aracı tahsis etti.

Belediye Başkanı Tolga Erener, sevimli ve sadık dostlarımız için belediye olarak elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştıklarını söyledi.

Belediye olarak hayata geçirdiğimiz ‘Görele Belediyesi Geçici Hayvan Bakım Evi’ne hayvanların taşınması için araç tahsis ettiklerini belirten Erener, şunları kaydetti:

“Sokak hayvanlarının aşı ve kısırlaştırma işlemleri için toplanıp Belediye Hayvan Bakım Evi’ne nakledilmesinde kullanılacak olan yeni hizmet aracı ile hizmetten faydalanacak hayvanlar daha güvenli bir şekilde merkeze taşınarak tedavi edilecektir. Modern, hijyenik ve işlevsel olan merkezimizde başıboş hayvanlara sahip çıkılmaktadır. Hayvanlarımızı sahiplenmek isteyen vatandaşlarımıza da bu imkanı sağlıyoruz. Her şey sevimli sadık dostlarımız için.”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ