$ DOLAR → Alış: 6,78 / Satış: 6,80
€ EURO → Alış: 7,56 / Satış: 7,59

Başkan Emür’ün Ankara’daki sıcak temasları

Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür, Karayolları Genel Müdürü, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Genel Müdür Yardımcısı ve BOTAŞ Genel Müdür Yardımcısını heyetle ziyaret etti.

Başkan Emür’ün Ankara’daki sıcak temasları
  • 14.10.2019
  • 305 kez okundu
Reklam

Başkan Emür, Keşap’ta yapılmaya devam eden ve yapılacak olan projelerin takibini yapmak için Ankara’da sıcak temaslarda bulunuyor.

Ziyaretle alakalı açıklama yapan Başkan Emür, ”

Giresun Milletvekilimiz Kadir Aydın ile birlikte Karayolları Genel Müdürü Abdulkadir Uraloğlu’nu makamında ziyaret edip istişarede bulunduk. İlçemiz Giresun Merkez tarafında ki Batı Çıkışı Köprülü Kavşak projesinin ihalesi yapılmış, proje onaylanmıştır. Biran önce yatırım programına alınıp inşaatına başlanılması ile ilgili istişarede bulunduk. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Genel Müdür Yardımcısı Dostumuz Ramazan Usta’ yı makamında ziyaret ettik.

“BU KIŞ İLÇEMİZİN BELİRLİ BÖLGELERİNDE DOĞALGAZ YANACAK İNŞALLAH”

Akabinde ise Başkan Emür;

“BOTAŞ Genel Müdür Yardımcısı Sayın Abdülvahit Fidan’ı ziyaret ettik. Keşap’ta 2019 yılı şehiriçi hattı doğalgaz çalışmaları ile ilgili istişarede bulunduk. Çalışmaları devam eden doğalgazımızı bu kış ilçemizin belirli bölgelerinde yakacağız. Ziyaretlerimizde oldukça olumlu ve sevindirici gelişmeler kaydettik. Tüm atılımlarımız, tüm çabalarımız Keşap için” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ