$ DOLAR → Alış: 7,80 / Satış: 7,83
€ EURO → Alış: 9,23 / Satış: 9,27

Başkan Emür’den Gaziler Günü mesajı

Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür, ‘19 Eylül Gaziler Günü’ dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Başkan Emür’den Gaziler Günü mesajı
  • 19.09.2020
  • 151 kez okundu
Reklam

“Gazilerimiz ve şehitlerimiz Cumhuriyetimizin teminatı ve temel taşlarıdır. Bu anlamlı günün, ulusumuzca, yurdumuzun her yerinde” Gaziler Günü” olarak anılması, bizlere büyük kahramanlarımıza karşı olan vefa borcu ve şükranlarımızı bir nebze de olsa sunma imkânı vermiştir. Onların mücadelesi ve başarısı yolumuzu çizmiş ve aydınlatmış; Türkiye Cumhuriyeti, onların paha biçilmez fedakârlıkları sayesinde daha güçlü bir şekilde çağdaş uygarlık yolunda hızla ilerlemektedir.

Cesareti, ileri görüşlülüğü, kararlılığı ile tarih sayfalarına adını altın harflerle yazdıran Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları, ülkenin bağımsızlığı ve bütünlüğünü korumak adına büyük mücadelelerin ardından büyük zaferler kazanmışlardır.

Millet olarak, birlik ve beraberlik içinde, bağımsız ve hür yaşıyorsak, aziz şehitlerimize ve kahraman gazilerimize borçluyuz.

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal’e İstiklal mücadelesindeki önderliğinden dolayı “Müşir ve Gazi” unvanı verilişinin yıldönümünü ve Gaziler Günü’nü en içten duygularımla kutluyor, aziz gazilerimizi minnetle, ülkemiz için şahadet şerbetini içen şehitlerimizi de saygı ve rahmetle anıyorum”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%