$ DOLAR → Alış: 7,55 / Satış: 7,58
€ EURO → Alış: 8,80 / Satış: 8,83

Başkan Emür’den Ankara ziyaretleri

Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür’ün yoğun uğraşları sonucu ilçeye kazandırılan Engelsiz Yaşam Bakım Evi ve Rehabilitasyon Merkezi için Ankara’da görüşmelere devam ediyor.

Başkan Emür’den Ankara ziyaretleri
  • 11.10.2019
  • 438 kez okundu
Reklam

Başkan Emür’’ Ankara’da ilçemiz için temaslarımızı sürdürüyoruz. Giresun Milletvekilimiz Kadir Aydın ile birlikte Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürü Uzm. Dr. Orhan Koç’u makamında ziyaret ettik. İlçemiz Engelsiz Yaşam Bakım Evi ve Rehabilitasyon Merkezimiz 15 dönümlük arazi üzerine 60 kişi kapasiteli olarak 10 dönüm bahçe, geri kalan alanda ise 12’şer kişilik 5 adet yaşam evi ve bir tane de üç katlı idari binadan oluşuyor.

Engelsiz Yaşam Evi ve Rehabilitasyon merkezimiz için yaptığımız görüşmeler ile tesisinin biran önce tam faaliyete geçirilmesi ile ilgili istişarede bulunduk. Önümüzdeki aylarda güzel şeyler olacak’’ dedi.

TBMM’DE MİLLETVEKİLLERİNE ZİYARET

Başkan Emür’’ AK Parti Giresun Milletvekillerimiz Kadir Aydın, Sabri Öztürk, Cemal Öztürk ve AK Parti Malatya Milletvekilimiz Öznur Çalık’ı mecliste ziyaret ettik. İlçemizde yapılacak projelerimiz, Ankara’da takip edeceğimiz dosyalarımız ile ilgili istişarelerde bulunduk. Aynı zamanda İstanbul Milletvekilimiz Genel Başkan Yardımcısı Sayın Nurettin Canikli´nin Danışmanları ile de hasbihal ettik’’ dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%