$ DOLAR → Alış: 7,93 / Satış: 7,96
€ EURO → Alış: 9,39 / Satış: 9,43

Başkan Emür’den 8 Mart Dünya Kadınlar Günü mesajı

Başkan Emür’den 8 Mart Dünya Kadınlar Günü mesajı
  • 07.03.2020
  • 419 kez okundu
Reklam

Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür, “8 Mart Dünya Kadınlar Günü” dolayısıyla mesaj yayımladı.

”Varlıklarıyla hayatımızın her anında olan, desteklerini esirgemeyen, yüreklerindeki sevgiyi ve şefkati karşılıksız bize sunan fedakâr kadınlarımızın hakkı asla ödenemez.

Onlar ki Kurtuluş Savaşımızdan bugüne kadar en zor zamanlarda hep varlardı. Bizler, İstiklal Harbi’nde kadınlarımızın cesaretini ve mertliğini yüreklerimizde taşıyoruz. Anne, eş ve iş kadını olarak ayakta kalabilen kadınlar;hayatın mimarları olarak en büyük saygıyı ve övgüyü hak ediyorlar.  Ekonomik ve sosyal yaşamın ayrılmaz parçaları,üretimin etkin unsurlarıdır. Ülkemizde her alanda kadınlarımızın başarılı çalışmalara attıkları imzalar ile toplumumuzda etkin rol almaları övünç kaynağımızdır.

Saygı ve sevginin olduğu bir dünyada, öncelikle şehit annelerinin, annelerimizin, baş tacı kadınlarımızın tüm dünya kadınlarının 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü Kutluyor, selam, saygı ve hürmetlerimi sunuyorum” dedi.

Öte yandan Başkan Emür, tüm kadın personele bir gün idari izin vererek “Birlikte güzel işler yaptık, yapmaya devam edeceğiz. Her biriniz özveriyle çalışıyorsunuz. 8 Mart Dünya Kadınlar Gününüz Kutlu olsun” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%