$ DOLAR → Alış: 5,91 / Satış: 5,94
€ EURO → Alış: 6,56 / Satış: 6,59

BAŞKAN AKSU HASTANE DOLMUŞ DURAĞINI ZİYARET ETTİ

BAŞKAN AKSU HASTANE DOLMUŞ DURAĞINI ZİYARET ETTİ
  • 11.12.2018
  • 486 kez okundu
Reklam

Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu S.S.14 No’lu Hastane Dolmuş Durağı çalışanlarıyla sabah kahvaltısında bir araya geldi.

14 No’lu Hastane Dolmuş Durağı Başkanı Mustafa Külekçi ve durak sahiplerinin katılımıyla gerçekleşen kahvaltı programına sohbet havası hâkim olurken Başkan Aksu şoför esnafının taleplerini dinledi. Belli başlı taleplerini ileten durak sahipleri, Başkan Aksu’ya bu zamana kadar kendilerine verdiği destekler için teşekkür ettiler. Başkan Aksu;‘ ‘’Şoför esnafının her zaman taleplerine karşılık verdik, elimizden gelen kanuna uygun her talebe sıcak baktık çözüm yolları aradık. Her zaman sizlerle iletişim içinde sorunlarınıza çözüm bulmaya çalıştık. 10 yıldır şoför kardeşlerimizde bize destek verdi. Destekleri ve bugünkü misafirperverlikleri adına teşekkür ederim. Birçok karşılıklı olumlu çalışmalarda bulunduk, ben sizlere her zaman ifade ettiğim gibi en güzel yol bildiğiniz yoldur diyorum. Hoşça kalın, iyi günler diliyorum.’’

Durak Başkanı Mustafa Külekçi, Belediye Başkanı Kerim Aksu’nun, her zaman kendilerini dinleyip, sorunlara beraber çözüm bulma konusunda özverili davrandığını, kendisi ile çalışmaktan memnun olduklarını ifade etti.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ