$ DOLAR → Alış: 6,85 / Satış: 6,87
€ EURO → Alış: 7,73 / Satış: 7,76

BAŞKAN AKSU HALKIN NABZINI TUTUYOR

BAŞKAN AKSU HALKIN NABZINI TUTUYOR
  • 14.01.2019
  • 600 kez okundu
Reklam

Giresun Belediye Başkanı ve CHP Belediye Başkan adayı Kerim Aksu, Teyyaredüzü Güre Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifini ziyaret etti. Başkan Aksu, Gaziler Mahallesinde ise Dostlar Durağı ve Teyyaredüzü Mahallesinde Rambonun Kahvesine ziyarette ederek, vatandaşların taleplerini dinleyerek görüş ve önerilerini sundu.

Şoför esnafının taleplerini tek tek dinleyip not alan Başkan Aksu; Yaklaşık 10 yıldır beraber çalışıyoruz. Benim dönemimdeki kadar hiçbir belediye başkanı sizlere sahip çıkmamıştır. Bu sadece sizin için geçerli değil bütün dolmuş esnafının yanında oldum. Yönetim kurulu ve durak başkanınız burada hiçbir konuda şoför esnafını ezdirmedim. Güre ve Teyyaredüzü mevkii sürekli gelişmekte ve gelişime açık bir bölge bu mahallelerde yaptığımız çalışmalarda devam ediyor. Doğalgazın geçişi tamamlandıktan sonra bütün mahalleleri yeniden asfaltlayacağız. Durak sahipler ve şoförler adına konuşan Durak Başkanı Şükrü Erkin Başkan Aksu’dan ve çalışmalarından çok memnun olduklarını her zaman yanlarında olduğu içinde teşekkür ettiklerini söyledi.

KÜÇÜK FOLKLORCULARA EŞLİK ETTİ

Öte yandan Belediye Başkanı Kerim Aksu Belediye Konservatuvarı Halk Oyunları topluluğunun çalışmalarını yaptığı salona gelerek oyuncularla birlikte horon oynayıp moral verdi. Giresun Belediyesinin Deppoy mevkiindeki salonuna gelen Kerim Aksu deppoy mevkiindeki salona gelişinde antrenörler oyuncular ve veliler tarafından alkışlarla karşılandı. Başkan Aksu; Horon oynayan konservatuvar minikler ve gençler gurubunun arasına katılarak bir süre oyunlara eşlik etti.

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ