$ DOLAR → Alış: 6,69 / Satış: 6,71
€ EURO → Alış: 7,22 / Satış: 7,25

BAŞKAN AKSU, DERNEK TEMSİLCİLERİ İLE BULUŞTU

BAŞKAN AKSU, DERNEK TEMSİLCİLERİ İLE BULUŞTU
  • 24.12.2018
  • 517 kez okundu
Reklam

Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, dernek temsilcileri ile bir araya geldi.

Giresun Dernekler Federasyonu ve aynı zamanda Dereli Kültür Turizm Tanıtma Derneği Başkanı Rahime Ocak’ın daveti üzerine dernek lokalinde bir toplantı yapıldı. Toplantıya yönetim kurulu üyeleri ve Giresun’da faaliyet gösteren 8 dernek temsilcileri katıldı.

Dernek temsilcilerinin görüş ve önerilerini dinleyen Başkan Kerim Aksu, sivil toplum örgütlerinin demokrasinin olmazsa olmazı olduğunu belirterek; “Her zaman sivil toplum örgütlerinin görüşlerini önemsedik. Faaliyetlerine destek verdik. Bu toplantıya davetiniz ve katılımınız için sizlere teşekkür ediyorum. Amacımız güzel şehrimize eser kazandırmak, bu kentte yaşayanların mutluluğunu artırmak. Bunu yaparken beraber olacağız”  dedi.

Dereli Kültür Turizm Tanıtma Derneği Başkan Yardımcısı Ufuk Kılıç ise bir konuşma yaparak şunları söyledi; “Değerli belediye başkanımız davetimizi kırmayarak derneğimize geldi. Kendileri ile sohbet edip, sorun ve sıkıntılarımızı paylaştık. Bazı konular üzerine kendisinden destek sözü aldık. Kendisine başarılar diliyoruz.”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ