$ DOLAR → Alış: 7,93 / Satış: 7,96
€ EURO → Alış: 9,39 / Satış: 9,43

Başımız sağolsun Türkiye’m

Türkiye Mehmetçiklerimiz için tek yürek oldu, İdlib’deki kalleşçe saldırıda Şehit olan Askerlerimiz için Yasin ve Fetih Sureleri okunarak dualar edildi

Başımız sağolsun Türkiye’m
  • 28.02.2020
  • 495 kez okundu
Reklam

Türkiye Regaip Kandili akşamı çok büyük bir acı yaşadı. İdlib’de görev yapan Kahraman Türk Silahlı Kuvvetlerimize rejim güçleri tarafından kalleşçe ve alçakça yapılan hava saldırısında 33 Mehmetçiğimiz Şehit oldu, 32 Mehmetçiğimiz de yaralandı. Yaşanan acı olay bütün ülkeyi yasa boğdu.

MİSLİYLE KARŞILIK VERİLDİ

Yapılan saldırıya Türk Silahlı Kuvvetleri anında misliyle karşılık verdi. Önceden tespit edilen yüzlerce hedef Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından yerle bir edildi ve Şehitlerimizin kanı yerde bırakılmadı. Şiddetli çatışmaların yaşandığı bölgede Mehmetçiklerimiz kahramanlık destanı yazmaya devam ediyor.

TÜRKİYE TEK VÜCUT OLDU

Öte yandan Suriye’de yaşanan hadiseye toplumun her kesiminden tepkiler yağdı, yapılan haince saldırılara çok şiddetli tepkiler gösterildi. Tüm Türkiye Şehitlerimiz için dualar edildi, Yaralılarımıza acil şifalar dilendi ve Türk Silahlı Kuvvetlerimize Yaradan’ın zaferler nasip etmesi temennisinde bulunuldu.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%