$ DOLAR → Alış: 6,75 / Satış: 6,78
€ EURO → Alış: 7,66 / Satış: 7,69

BAŞER, TÜRKER’E CEVAP VERDİ

AK Parti Giresun Merkez İlçe Başkanı Mehmet Başer, CHP Merkez İlçe Başkanı Hakan Türker’in boş laflarla Giresun kamuoyunu meşgul ederek, AK Parti üzerinden kendisini gündemde tutmaya çalıştığını ifade etti.

BAŞER, TÜRKER’E CEVAP VERDİ
  • 14.01.2019
  • 540 kez okundu
Reklam

Başer yaptığı yazılı açıklamada, Türker’in son günlerde ekonomik krizle ilgili yaptığı açıklamalara yanıt verdi. Başer, Türker’in AK Parti icraatları, yönetim biçimi ve ekonomiyi hedef alan beyanlarını hayretle karşıladıklarını kaydetti. Başer, “Bu tutum ve davranışların CHP siyasetinin tezahürü olduğunu unutmamakla birlikte, milletimizin böyle algı oyunlarına kulak dahi asmadığı artık bilinmektedir. CHP’nin yıllardır yalan ve boş iftira üzerine kurulan ve milletimizin aklıyla alay eden siyasi tavırları, vatandaşlarımızca demokratik yollarla her zaman hesabı kesilmiş, bu anlayışı defalarca sandığın dibine gömmüştür. “Kulakları vardır duymazlar, gözleri vardır görmezler, dilleri vardır gerçekleri söylemezler “ örneğindeki gibi, CHP’li yöneticilerin bu tavırlarına maalesef milletçe katlanmaya devam etmekteyiz. Unutulmamalı ki; iktidarlarımız döneminde, hayal bile edilemeyen hizmetler ve icraatlar gerçeğe dönüşmüş, ülkemiz yatırımlarla adeta ayağa kalkmış ve vesayetler dönemi sona ermiştir. Keza IMF kapılarından kurtularak, hatırlamak dahi istemediğimiz anılardan, nerelere gelindiğini aziz milletimiz çok iyi bilmektedir. Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde iktidarımızın başarısı her zaman milletimiz tarafından takdir edilmiştir. Yaşanılan tüm olumsuzluklara ve engellere rağmen iktidarımız, milletimizin refahı için hizmet etmeye azim ve kararlılıkla devam etmektedir” dedi.

Başer, CHP’li Giresun Belediyesi’nin içerisinde bulunduğu ekonomik krizi hatırlayarak şunları belirti;

“Bizi eleştiren bu zihniyetin, yönetici oldukları dönemlerde milletimize yaşattıklarını unutmak mümkün değildir. Geçmişten gelen gelenekleri ile mensubu olduğu CHP’li Giresun Belediyesinin, çalıştırdığı personellerinin emeğinin karşılığını dahi vermekte acze düşen, borç batağı içinde yüzen, yatırım, hizmet ve proje üretmekten yoksun olduğu gerçeklerini unutup, eleştirel ekonomi dersleri vermeye yeltenmesi ise tam bir komedidir. Sayın İlçe Başkanına tavsiyemiz, eleştiri yaparken CHP’nin milletimize yaşattığı zulümleri ve Giresun’u yerelde ne hale getirdiklerini bir an bile unutmamasıdır. Kapitalist düzeni merak ediyorsa, kendi siyasi anlayışının icraatlarını ve mazisini araştırmasını öneririz. Hafıza-i beşer nisyan ile malüldür. Kendi hafızaları silinmiş olabilir ancak, milletimizin hafızası her zaman tazeliğini koruyor.  31 Mart’ta hemşehrilerimizin hangi düzenden kurtulacağı gayet bellidir.”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ