$ DOLAR → Alış: 6,84 / Satış: 6,87
€ EURO → Alış: 7,72 / Satış: 7,75

Başer, Erdoğan’a teşekkür etti

Başer, Erdoğan’a teşekkür etti
  • 26.09.2019
  • 712 kez okundu
Reklam

AK Parti Giresun Merkez İlçe Başkanı Mehmet Başer, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a fındık üreticileri ile Giresun’un çözüm bekleyen sorunlarına gösterdiği hassasiyet ve verdiği destekler nedeniyle teşekkür etti.

Başer, yaptığı açıklamada; “Dünya liderimiz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın fındık hasat sezonu öncesinde Giresun kalite fındık için açıkladığı 17 TL taban fiyatı tarihi bir rakamdır ve bu bir rekordur. Yine Cumhurbaşkanımızın talimatıyla Toprak Mahsulleri Ofisi’nin fındık alımına başlaması hemen ardından da yine Cumhurbaşkanımızın onayıyla Fiskobirlik’in TMO adına fındık alımlarına müdahil olması milli ürünümüz fındık ve üreticilerimiz için çok önemli gelişmelerdir. Tüm bu gelişmeler fındık fiyatlarına çok olumlu yansımıştır ve bu kararlı adımlar milyonlarca üreticimizi fazlasıyla memnun etmiştir” dedi.

17 yıllık AK Parti iktidarında Cumhurbaşkanı Erdoğan liderliğinde Giresun’a yapılan devasa yatırımların hız kesmeden devam ettiğini hatırlatan Başer, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, ilimizde; eğitimden spora, sağlıktan ulaşıma, sosyal yaşamdan kültürel faaliyetlere kadar hemen her konuda Giresun’umuzun taleplerini yerine getirmiştir. Son olarak yapımı devam eden yüzyılın projelerinden biri olarak gösterilen Eğribel Tüneli, Giresun-Dereli yolu ve Giresun şehir içi geçişini düzenleyecek olan Bat-Çık Projesi de yine Cumhurbaşkanımızın talimatıyla hızlandırılmıştır. Kısaca Giresunlu hemşehrilerimizin Ak Parti’ye ve Cumhurbaşkanımıza seçimlerde verdiği destekler, her zaman ilimize yatırım ve hizmet olarak geri dönmüştür, dönmeye de devam etmektedir. Bu vesile ile Giresun halkının yıllardır bir dediğini iki etmeyen Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a bir kez daha tüm halkımız adına teşekkür ediyor, sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz” ifadelerini kullandı.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ