$ DOLAR → Alış: 8,30 / Satış: 8,34
€ EURO → Alış: 9,69 / Satış: 9,73

BAP İŞLEYİŞİ VE İŞLEMLERİ TOPLANTISI

BAP İŞLEYİŞİ VE İŞLEMLERİ TOPLANTISI
  • 06.04.2019
  • 555 kez okundu
Reklam

Giresun Üniversitesi Bilimsel Araştırma Projeleri Koordinasyon Birimi  (BAP) tarafından düzenlenen “BAP İşleyişi ve İşlemleri” konulu bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.

BAP Koordinatörü Prof. Dr. Yalçın Tepe’nin birimin genel yapısı ve işleyişinden söz ederek başladığı toplantıda, GRÜ BAP biriminin bugüne kadar yaptığı çalışmalara yer verildi.

BAP Komisyonu (BAPKO) hakkında bilgi vererek sözlerini sürdüren Prof. Dr. Yalçın Tepe, BAPKO’nun görev, yetki ve sorumluluklarına ayrıntılı bir şekilde değindi. Ön değerlendirme kurullarının da uygulamaya geçtiğini ifade eden Tepe, BAPKO’nun alt kollarına ve onların BAP bünyesinde üstlendikleri görevlere yer verdi.

Yıllara göre BAP proje sayılarını, birimin bütçe ve gelir kaynakları hakkında bilgi veren Prof. Dr. Yalçın Tepe, BAP yönetmeliğine, proje türlerine ve A,B,C,D,E,F,G tipi projelerin neleri kapsadığına değinerek sözlerini noktaladı.

Tepe’nin ardından kürsüye çıkan Dr. Öğr. Üyesi M. Serkan Abdüsselam, BAP otomasyonu hakkında salondaki dinleyicilere bilgi verdi.

Web sitesi üzerinden nasıl proje oluşturulacağını hazırladığı slayt gösterimi ile adım adım anlatan Dr. Öğr. Üyesi M.Serkan Abdüsselam, dinleyicilerden gelen sorular üzerine merak edilen diğer hususlar hakkında da bilgi verdi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%