$ DOLAR → Alış: 7,93 / Satış: 7,96
€ EURO → Alış: 9,39 / Satış: 9,43

Bakan Yardımcısı Erdil trafik uygulamasında

İçişleri Bakan Yardımcısı Tayyip Sabri Erdil ile Giresun Valisi Enver Ünlü trafik uygulama noktalarını gezerek, ekiplerle uygulamaya katıldı.

Bakan Yardımcısı Erdil trafik uygulamasında
  • 30.07.2020
  • 364 kez okundu
Reklam

Bakan Yardımcısı Erdil ve Vali Ünlü, Giresun il sınırları içerisinden geçen Karadeniz Sahil Yolundaki trafik uygulama noktalarında kontrol ve incelemelerde bulunarak, trafik ekipleriyle birlikte Kurban Bayramı öncesi seyahat eden vatandaşlarımızın güvenli yolculuk yapmaları için trafik uygulaması gerçekleştirdi.

İçişleri Bakan Yardımcısı Tayyip Sabri Erdil ve Vali Ünlü, Giresun da bulunan uygulama noktalarında trafik kontrolü yaparak bayram tatili süresince yolculuk yapacak sürücüleri trafik kurallarına uymaları konusunda uyararak, araçlarda bulunan çocuklara “Kırmızı Düdük” dağıtarak, bulundukları aracın sürücülerinin kuralları ihlal etmeleri durumunda düdük çalarak uyarmalarını istedi.

İlk olarak Eynesil ilçesinde bulunan uygulama noktasında yapılan kontrollere katılan Bakan Yardımcısı Erdil ve Vali Ünlü, sırasıyla; Görele, Giresun Merkez ve Keşap ilçelerinde bulunan uygulama noktalarında da trafik uygulamasına katıldı.

Trafik ekipleri araçları durdururken, Bakan Yardımcısı Erdil ve Vali Ünlü, araç içerisindeki yolcuların bayramlarını kutlayarak yolcularla bir süre sohbet ederek, ikramlarda bulunduktan sonra trafikte dikkatli olmaları konusunda uyarılar yaptı.

Bakan Yardımcısı Erdil, uygulama noktalarında görevli trafik ekiplerinin de bayramlarını kutlayarak, çalışmalarında kolaylıklar ve başarılar diledi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%