$ DOLAR → Alış: 8,12 / Satış: 8,15
€ EURO → Alış: 9,59 / Satış: 9,63

Bakan Kurum Bulancak’ta incelemelerde bulundu

Başta Dereli olmak üzere Giresun genelinde yaşanan sel afeti sonrası ilimize gelerek, afetin yaralarının sarılması için gece gündüz mesai yapan Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum, incelemelerde bulunmak üzere bugün ilçemizi ziyaret etti.

Bakan Kurum Bulancak’ta incelemelerde bulundu
  • 04.09.2020
  • 214 kez okundu
Reklam

Bakan Kurum ilk olarak Bulancak Belediyesini ziyaret ederek, yeni yapılan Belediye hizmet binası alanında incelemelerde bulundu. Ardından başkanlık makamında Belediyemizin ve ilçemizin dönüşüm projeleri olan; Millet Bahçesi, Akıncı Parkı, Belediye Hizmet Binası ve yeni kent meydanı düzenlemesi, Bisiklet ve Yürüyüş yolu projeleri hakkında Belediye Başkanımız Recep Yakar tarafından bilgilendirildi.

Belediye ziyaretinin ardından TOKİ 2. Kısım inşaat alanında da incelemelerde bulunan Bakan Kurum, buradan Sarayburnu Camii ve Millet Bahçesi şantiye alanını ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Cuma namazını Sarayburnu Camiinde kılan Bakan Kurum, son olarak ilçenin en eski okullarından olan Gazi Ortaokulu’nda incelemelerde bulundu.

Ziyarette; İlimiz Milletvekilleri Cemal Öztürk, Kadir Aydın, İstanbul Milletvekili Hasan Turan, Giresun Valisi Enver Ünlü, Bulancak Kaymakamı Ali İkram Tuna, Belediye Başkanı Recep Yakar, Bakanlık ve İlimiz Bürokrasisinden isimler, Bakan Kurum’a eşlik ettiler.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%