$ DOLAR → Alış: 7,53 / Satış: 7,56
€ EURO → Alış: 8,92 / Satış: 8,96

BAHAR ŞENLİĞİ RENKLİ GEÇİYOR

Giresun Üniversitesi tarafından her yıl düzenlenen ve geleneksel hale gelen Bahar Şenliklerinin 13. Rektör Prof. Dr. Cevdet Coşkun’un katılımıyla başladı.

BAHAR ŞENLİĞİ RENKLİ GEÇİYOR
  • 25.04.2019
  • 1.176 kez okundu
Reklam

Finaller öncesinde öğrencilere moral vermek ve derslere daha iyi motive olmalarını sağlamak amacıyla düzenlenen şenlikler kapsamında birçok aktivitenin yer aldığını belirten Rektör Coşkun, üç gün sürecek bahar şenliklerinde öğrencilerden gönüllerince eğlenmelerini istedi.

Bu yıl için dolu dolu bir şenlik programı hazırlandığını dile getiren Coşkun, “Öğrencilerimiz şenlik alanında bir yandan halk oyunları ve dans gösterilerini izlerken diğer yandan fotoğraf ve sinema gösterilerine katılabilecekler. Şenlikler kapsamında uluslararası öğrencilerimiz de kendi kültürlerini tanıtarak bu etkinliğe renk katacaklar. Spor müsabakalarında dereceye girenlere ödüllerini de vereceğimi Bahar Şenliklerinde, sizin istekleriniz doğrultusunda ilk gün Eypio, ikinci gün GAFBAND son gün ise Bora Duran sahne alacak. 3 gün sürecek Bahar şenliklerinde doyasıya eğlenmenizi ve iyi vakit geçirmenizi dilerken, bu etkinliklerin, dostluklarınızın ve kardeşliğinizin pekişmesine de vesile olmasını temenni ediyorum” dedi.

GRÜ Devlet Konservatuvarı ve TÖMER öğrencilerinin sergilediği halk oyunları gösterileriyle devam eden şenliklerin ilk gün programı, akşam saatlerinde gerçekleşen Eypio konseri ile sona erdi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ