$ DOLAR → Alış: 6,73 / Satış: 6,75
€ EURO → Alış: 7,54 / Satış: 7,57

BADMİNTONCULAR ERZİNCAN’DA

Okul Sporları Gençler Badminton Türkiye Şampiyonası Erzincan’da başladı.

BADMİNTONCULAR ERZİNCAN’DA
  • 12.04.2019
  • 459 kez okundu
Reklam

2018-2019 Eğitim Öğretim yılı Okul sporları Genç Erkekler ve Genç Bayanlar Badminton Türkiye Şampiyonası’na Erzincan ev sahipliği yapıyor. 11-14 Nisan 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan genç erkekler müsabakaları Yıldırım Akbulut Spor Salonu’nda, genç bayanlar müsabakaları ise Merkez Spor Salonu’nda oynanıyor. 18 erkek 18 bayan olmak üzere toplam 36 takımın mücadele ettiği Türkiye Şampiyonası’nın açılış programı Erzincan Merkez Spor Salonu’nda yapıldı.

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan açılış programında sporculara hediyeler verildi. Erzincan Gençlik ve Spor İl Müdürü Volkan Burak Mumcu ve İl Milli Eğitim Müdürü Aziz Gün, sporculara hediyelerini takdim ederek başarılar dilediler.

Erzincan’da 11-14 Nisan 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Okul Sporları Gençler Badminton Türkiye Şampiyonası’nda, Gaziantep, Şırnak, İstanbul, KKTC, Zonguldak, Ankara, Van, Batman, Trabzon, Aydın, Denizli, Adana, Erzincan, Manisa, Kahramanmaraş, Giresun, Malatya, Bursa, Muş, Hatay, Samsun, Antalya, Konya ve Eskişehir illerinden gelen 18 bayan 18 erkek toplam 36 takım mücadele ediyor.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ