$ DOLAR → Alış: 8,02 / Satış: 8,06
€ EURO → Alış: 9,49 / Satış: 9,52

Ayhan: AKP merkez ilçe seçimi usulsüz

Giresun Kahveciler ve Otelciler Odası Başkanı Ercan Ayhan, kongreyi “Galiptir bu yolda mağlup” ifadeleriyle değerlendirdi.

Ayhan: AKP merkez ilçe seçimi usulsüz
  • 27.09.2020
  • 500 kez okundu
Reklam

AK Parti Giresun Merkez İlçe 7. Olağan Kongresi’nde ilçe başkanlığına aday olan ancak listesi divan tarafından ret edilen Giresun Kahveciler ve Otelciler Odası Başkanı Ercan Ayhan, kongreyi “Galiptir bu yolda mağlup” ifadeleriyle değerlendirdi. Sevdasının Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan sevdası olduğunu belirten Ayhan, siyasetin uzun soluklu bir maraton olduğunun altını çizdi.

Ayhan yaptığı basın açıklamasında, geçtiğimiz Cumartesi günü yapılan AK Parti merkez ilçe genel kurulunda çift liseyle seçime gidilmesine müsaade etmeyen Malatya milletvekili divan başkanına Giresun milletvekilleri ve siyaseti müdahale etmediğini kaydetti.  Listesinin seçime kabul edilmedi ve bunun usulsüz olduğunu söyleyen Ercan Ayhan, “tek liste seçime giren başkan ve yönetimi bu şehirde biz seçildik başkan olduk diye gelebileceklerim. Seçile mevcut ilçe başkan ve yöneticileri mahcup ve başları eğik olacaklardır” dedi. Giresun kamyonda seçimin galibinin kendisinin olduğunu söyleyen Ercan Ayhan kendisine destek olan tüm delegelerine ve yönetim listesine teşekkür ederek bizim sevdamız Recep Tayyip Erdoğan sevdasıdır durmak yok yola devam siyaset uzun soluklu bir maratondur” ifadelerini kullandı.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%