$ DOLAR → Alış: 7,87 / Satış: 7,90
€ EURO → Alış: 9,28 / Satış: 9,32

Askon heyetinden Türk ailesine taziye ziyareti

Askon heyetinden Türk ailesine taziye ziyareti
  • 15.07.2019
  • 506 kez okundu
Reklam

Genel merkezi İstanbul’da bulunan Anadolu Aslanları İşadamları Derneği ( ASKON ) Genel Başkanı Orhan Aydın ve dernek yöneticileri, geçen hafta yaşamını yitiren  İşinsanı Servet Türk’ün ailesini ziyaret ederek, başsağlığı dileğinde bulundular.

ASKON heyetinin ziyareti Özel Giresun Bakım Merkezi’ nde gerçekleşti. Buraya gelen heyeti, merkezin yöneticisi AK Parti Giresun İl Yönetim Kurulu üyesi İşinsanı Yener Türk’le, amcası Ak Parti Trabzon İl Yönetim Kurulu üyesi  İşinsanı Hüsrev Ersin Türk karşıladı.  Genel Başkan Aydın ve beraberindekiler, Merhum Servet Türk’ün ani ölümünden duydukları üzüntüyü dile getirerek, “ASKON olarak Türk ailesinin yanındayız. Onların acısını paylaşıyoruz. Merhum Servet Bey iş ve siyaset yaşamında başarılı olmuş, tanınan ve sevilen bir arkadaşımızdı. Aynı zamanda ASKON’un Giresun temsilciliğini ve örgütlenme çalışmalarını yürüten oğlunun da aynı doğrultuda iline ve ülkesine hizmet ettiğini biliyoruz. Kısa sürede kendini toparlayarak yoluna devam etmesini diliyoruz” dediler.

ASKON heyetinde; Genel Başkan Orhan Aydın’ın yanısıra, yöneticiler; Bekir Aydın,  Muhammet Ali Öz, Gökhan Yavuzer, Ercan Vergili, İsmail Portuloğlu da hazır bulundu.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%