$ DOLAR → Alış: 7,28 / Satış: 7,31
€ EURO → Alış: 8,56 / Satış: 8,59

ASKON hedeflerini açıkladı

ASKON hedeflerini açıkladı
  • 21.08.2019
  • 663 kez okundu
Reklam

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Giresun İl Başkanı ve Ak Parti Giresun İl Yönetim Kurulu üyesi İş Adamı Yener Türk, Vali Harun Sarıfakıoğulları’nı ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu.

Giresun iş dünyası, yapılan yatırımlar ve sağlanan istihdamların gündeme getirildiği ziyaret sırasında Vali Sarıfakıoğulları’na ASKON’ un çalışmaları ile ilgili bilgiler aktaran Türk, “ASKON olarak hedefimiz Giresun’ a daha fazla yatırım yapılmasının ve istihdam sağlanmasının önünü açmaktır. İş dünyasının çeşitli kesimlerinden isimlerin yer alacağı güçlü bir yönetim kurulu oluşturmak için temaslarımız devam ediyor. Sizin de Giresun iş dünyası ve sivil toplum kuruluşlarıyla kurmuş olduğunuz sıcak temasları, verdiğiniz mesajları ve ilimize yeni yatırımcılar gelmesi için gösterdiğiniz gayreti yakından takip ediyoruz” dedi.

ASKON’ un Giresun şube başkanlığı görevine atanması nedeniyle Yener Türk’ü tebrik eden ve başarılar dileyen Vali Sarıfakıoğulları, “İlimize yatırım yapanların ve istihdama katkı sağlayanların gönlümüzde ayrı bir yeri var. Ordu- Giresun Havaalanı’nın getirdiği avantajın Giresun ve Bulancak 2. Organize Sanayi Bölgelerinde yarattığı yatırım hareketliliğinden ve insanlarımıza iş kapısı açılmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Biz, Giresun Valiliği olarak ilimize yatırım yapan ve yapmayı hedefleyen iş insanlarımızın hep yanında olduk, teşvikçisi olduk, olmaya da devam edeceğiz” ifadelerine yer verdi.

ASKON İl Başkanı İş adamı Yener Türk, Cumhurbaşkanlığı’nın 2017′ de başlattığı Milli İstihdam Seferberliği kapsamında Giresun’da istihdam birincisi olarak Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan ödül almanın gururunu yaşamıştı.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ