$ DOLAR → Alış: 5,83 / Satış: 5,85
€ EURO → Alış: 6,49 / Satış: 6,52

‘ARAÇ BAKIMLARINIZI YAPTIRIN’

‘ARAÇ BAKIMLARINIZI YAPTIRIN’
  • 27.10.2018
  • 612 kez okundu
Reklam

Milli Eğitim Bakanlığı Taşıma Yoluyla Eğitime Erişim Yönetmeliği gereğince; İlimiz Merkez ilçede Taşımalı Eğitim Hizmeti kapsamında öğrenci taşıma işi yapan sürücülere yönelik eğitim düzenlendi. İl Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Tosunoğlu, Nurettin Canikli Anadolu İmam Hatip Lisesi Konferans Salonunda gerçekleştirilen eğitime katıldı.

Eğitimin açılışında bir konuşma yapan Müdür Tosunoğlu; Taşımalı eğitim sürücülerine araç içinde ve trafikte kurallara uymaları konusunda uyarılarda bulunurken, sürücülerimizden davranış ve trafik kuralları konusunda öğrencilerimize iyi birer örnek olmalarını istedi. Tosunoğlu, yaklaşan kış mevsimi dolayısıyla araç bakımlarının yaptırılmasını vurguladı.

Tosunoğlu konuşmasının sonunda, Taşıma hizmetiyle eğitim öğretimin parçası olan şoförlerimizin, gösterecekleri özen ve titizlikle sorunsuz bir yıl geçirmelerini diledi.

İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ergin Aybar, Şube Müdürü Önder Kılıç, İl Jandarma Trafik Şube Müdürü Şenel Eryavuz ve İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürü Ferda Yılmaz tarafından verilen eğitimde, sürücülerin Taşımalı Eğitim hizmeti verirken dikkat etmesi gereken hususlar konusunda bilgilendirme ve uyarılarda bulunuldu.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ