giresun üniversitesi Giresun University kerasus giresun gazete giresungazete giresun gazete giresun gazete net Giresun ışık Giresun Işık Gazete Gazete Işık gazetecilik giresun yerel haberler giresunhaber Giresun haber giresun yerel haberler giresun yerel gazete giresunsondakika giresun sondakika kazaolay sondakika giresun giresun belediyesi çotanak yeşilbeyaz giresunspor fotoğraf fotoğrafçılık piraziz bulancak dereli keşap espiye yağlıdere şebinkarahisar tirebolu alucra espiye bulancak camoluk şebinkarahisar tirebolu alucra espiye bulancak keşap
DOLAR
7,4592
EURO
9,0510
ALTIN
440,95
BIST
1.565
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Giresun
Parçalı Bulutlu
5°C
Giresun
5°C
Parçalı Bulutlu
Çarşamba Karla Karışık Yağmur
5°C
Perşembe Parçalı Bulutlu
10°C
Cuma Parçalı Bulutlu
13°C
Cumartesi Parçalı Bulutlu
15°C

ANLAMLI TURNUVADA USTALAR BELLİ OLDU

ANLAMLI TURNUVADA USTALAR BELLİ OLDU
20.11.2018
0
A+
A-

24 Kasım Öğretmenler Günü Satranç Turnuvası, 17-18 Kasım 2018 tarihlerinde, Giresun Lisesi’nde yapıldı. Kategorilerinde dereceye giren sporcuların madalyaları; Trabzon Özdil Aile Sağlığı Merkezi Doktoru Şener İnan, TED Trabzon Koleji öğretmeni Volkan Yılmaz,  Ebru Kaplan ve Satranç İl Temsilcisi Köksal Demirkılıç tarafından verildi.

Büyük heyecana sahne olan turnuvada dereceye girenler şöyle oldu:

ÖĞRETMENLER KATEGORİSİ:

  1. Erdal Dersulu-Görele Hasan Ali Yücel Ortaokulu
  2. Murat Şahin-19 Eylül İlkokulu
  3. Oktay İşcan- Keşap Cumhuriyet İlkokulu
  4. Betül Madalı- Bulancak Gazi Ortaokulu

İLKOKUL KATEGORİSİ:

  1. Demir Küçüker- Bulancak Yunus Emre ilkokulu
  2. Eymen Talha Turfan – Bulancak Yunus Emre İlkokulu
  3. Deniz Arda Durgunlu – Beşikdüzü Merkez İlkokulu
  4. Ömer Yusuf Yapıcı – 19 Eylül İlkokulu

ORTAOKUL KATEGORİSİ:

  1. Merve Kayış –Keşap İmam Hatip Ortaokulu
  2. Aybüke Yardak – Trabzon Mahmut Celalettin İmam Hatip Ortaokulu
  3. Görele Hasan Ali Yücel Ortaokulu
  4. Taha Gürel –Mustafa Kemal Ortaokulu

LİSE KATEGORİSİ:

  1. Gökhan Gedik-Bulancak Akşemsettin MTAL
  2. Berkay Aydın- Hamdi Bozbağ Anadolu Lisesi
  3. Mehmet Oğuz Bahadır – Beşikdüzü İMKB Fen Lisesi
  4. Mert Özdemir – Giresun Mimar Sinan Anadolu Lisesi

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.