$ DOLAR → Alış: 7,80 / Satış: 7,83
€ EURO → Alış: 9,12 / Satış: 9,16

Altyapı sağlamlaştıracak

Başkan adayı Hakan Karaahmet, “Gençlerimiz “alt” değil “temel” yapımız olacak” dedi

Altyapı sağlamlaştıracak
  • 05.08.2020
  • 306 kez okundu
Reklam

TFF 1. Lig ekibi Giresunspor’un başkan adayı Hakan Karaahmet, kongre öncesi camiayı bilgilendirmeye devam ediyor.

Karaahmet, gazetecilere yaptığı açıklamada, “Sportif hizmetlerde bu şehrin gençleri, hocaları, futbol adamları ağırlıklı olarak görev alacak. Altyapıya önem verilecek, altyapıya “a” takım kadar mesai ve emek harcanacak. Gençlerimiz, “alt” değil “temel” yapımız olacak. Giresunspor bir futbolcu fabrikası gibi çalışacak. Hem sportif, hem ekonomik başarı elde edilecek.” Dedi.

Ekonomik olarak çok ciddi adımlar atacaklarını kaydeden Karaahmet, “Bizim ilk hedefimiz Giresunspor’u sosyal yapmak. Giresunspor’u biz şirketleştirerek hem ekonomik hem de sportif anlamda başarılı sağlamak için mesai harcayacağız. Bu iş ekip işi olacak. Biz ekibimizle birlikte Giresunspor bayrağını daha yukarılara taşımak için göreve talibiz. Hedefimiz şeffaf, ne yapacaklarımız ortada. Takdir Giresunspor üyelerinin.” Diye konuştu.

Karaahmet, listesinin de hazır olduğunu ifade ederek, “Nasipse cumartesi günü listemizi divan heyetine sunacağız. İnşallah Giresunspor için hayırlı bir Olağanüstü Genel Kurul olur. Biz buradayız. Giresunspor için varız. Planlarımız hazır. Ne yapacağımızı iyi biliyoruz.” İfadelerini kullandı.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%