$ DOLAR → Alış: 8,12 / Satış: 8,15
€ EURO → Alış: 9,59 / Satış: 9,63

Altın post kontak kapatıyor!

Giresun’da yatırım ve turizme bürokrasi engeli sürüyor. Giresun turizminin lokomotifi olan Altın Post teknesi kontak kapatma noktasına geldi.

Altın post kontak kapatıyor!
  • 14.02.2020
  • 1.108 kez okundu
Reklam

Altın Post’a Giresun Gümrük Müdürlüğü engeli. Gümrük Müdürlüğü bürokrasine takılan Altın Post’a Giresun limanından kalkacak bir yer bulunamadı. Limanın pisliğini Giresun halkı çekerken, ekmeğini Trabzonlular yiyor. Limanın ekmeğini Trabzonlu acenteler yerken, Giresunlu yatırımcı ve turizmciler kapı dışarı ediliyor.

Giresun adasının yerli ve yabancı turistlerin ziyaretine açan ve Giresun’da bir turizm hareketi yaşanmasına öncülük eden Altın Post teknesi bürokrasi engeli ile karşı karşıya. Giresun’a gelen bürokrat ve müdürlerin iş güzarlığı ve iş bilmezliği ilimiz turizmine balta vuruyor. Sefere başladığı günden beri binlerce turistti Giresun adasıyla buluşturan Altın Post teknesinin kontak kapatması demek Giresun’da turizmde başa dönmek demek. Sadece adayı görmek için Giresun’u tercih eden yerli ve turistlerin yine Giresun’u teyit geçmesi demek. Ada turu için rotalarına Giresun’u dahil eden acentelerin Giresun’u rotalarından çıkartması demek. Sabah 8, akşam 5 masabaşı bürokratların Giresun’a bakış açısı bu olsa gerek. Takdir kamuoyunun.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%