$ DOLAR → Alış: 7,80 / Satış: 7,83
€ EURO → Alış: 9,12 / Satış: 9,16

ALAYINIZA YAZIKLAR OLSUN!

Orhan KILIÇOĞLU
Orhan KILIÇOĞLU
  • 11.09.2019
  • 304 kez okundu

ÜLKÜCÜ- MİLLİYETÇİ YAZAR VE SİYÂSETÇİ KALDI MI Kİ?

TAMAMI UTANMAZ, AHLÂKİ ENDİŞESİ OLMAYAN MASKARA TAKIMI!

Öncelikle bilinmelidir ki;

Ahlâk konusunda AKP ve Diyanete sitemim yok!

Çünkü AKP ve Diyanetin, vatan, millet, gençlik- ahlâk- din- iman diye bir dertlerinin olmadıklarını zaten kendileri beyan etmekteler!

 

Gençlik Deist yapıldı!

Gençlik fuhşa saptırıldı!

Gençlik maddeye taptırıldı!

Lût olduk, Pompei gibiyiz!

İnanın her an, her saniye gidiciyiz!

 

Müslüman kalmadı!

Tespihli, sakallı maskaralar islam’ı sardı!

Fuhşa ses yok, hırsız, haine methiye çok!

 

Haram unutuldu, yeter ki ver yesin zağar!

Milliyetçi de, sakallı da ne edep kaldı ne ar!

 

Hani nerede ülkücü kalemler?

Hani nerede Balgat’ın Bilgesi ve bitirim avanesi?

Ahlâk ve imandan söz etmeyenden milliyetçi mi olurmuş?

 

Hadiyi be!

Alayınızın küspe çuvalından farklarınız yok!

 

Gençliğin ahlâken kokuşmasını bir kerecik olsun TBMM’de dile getirmeyen insan müsveddelerinden milliyetçi- ülkücü mü olurmuş?

Hani nerede ”milliyetçilik dendiğinde, mangalda kül, mandada kıl bırakmayan” ahlâk fukarası sırnaşık tosuncuklar?

 

Arslan Bulut, Ahmet Gürsoy, Selcan Taşçı, Yavuz Selim Demirağ, Servet Avcı, Kürşat Zorlu, Aslan Tekin, Ahmet B. Ercilasun, Adnan İslamoğulları, sizlere sesleniyorum!

 

Şu an Türk milleti için en büyük tehlike, gençliğimizin kızlı- oğlanlı fuhşa varan davranışlarının sokaklara, okul kantinleri, park ve bahçelere, toplu taşıma araçlarına kadar taşmış olmasıdır.

 

Her şey düzelir!

Zâlimlerin, hainlerin, Türklük ve Cumhuriyet düşmanlarının başları yılan başı gibi ezilir, vücutları sülük gibi kırılır, ecnebilere satılan varlıklarımız geri alınır da sadece ahlâksızlık batağında mahvolan gençlik tekrar geri alınamaz.

 

Arslan Bulut, Ahmet Gürsoy, Selcan Taşçı, Yavuz Selim Demirağ, Servet Avcı, Kürşat Zorlu, Aslan Tekin, Ahmet B. Ercilasun, Adnan İslamoğulları!

Bu zamana kadar, sizler de dâhil olmak kaydıyla hiçbir milliyetçi- ülkücü yazar ve düşünürümüzden, gençliğin içine yuvarlandığı ahlâksızlıkları dile getiren ne tek bir kelime okuduk ve ne de bir tek kelime olsun duyduk. Bundan sonra iki yazınızdan ve sözünüzden  biri gençliğimiz, çürüyen ahlâk ve sokaklara taşan fuhşiyat olsun e mi?

 

Sizler bizim iyi kardeşlerimizsiniz, Allah sizleri her daim korusun ama ne var ki, toplum adına ahlâki endişe ve hassasiyetlerden çok çok uzaksınız. Bu olumsuz ve noksan yönünüzü fark edin, bu konuda bol bol yazın- konuşun ve açığınızı kapatın.

 

Her zaman söylerim;

Saraylı da dâhil olmak üzere TBMM’de bulunan 600 kişinin bir tekinin dâhi, Türk milletinin ve Türk gençliğinin adına en küçük bir ahlâki, milli ve dini hassasiyetleri, endişeleri ve çabaları yoktur.

 

Türk milleti adına ahlâki, dini ve İslâmi endişe taşımayan, ahlâki melekeleri sıfırlanmış bu 600+1 kişinin tamamı yarın mahşerde ‘’AHLÂKSIZLIKLARA VE FUHŞA MÜSAMAHADAN’’ hesaba çekileceklerdir.

 

Dinim, milliyetim ve milletim adına sizlerden rica ediyorum!

Bundan sonra gençliğin içine bilerek ve kasten itildiği mânevi bunalımdan, fuhuştan ve her türlü ahlâksızlıklardan, sokak ve caddelerdeki kızlı- oğlanlı öpüşmelerden, sarılmalardan, kucak kucağa, yanak yanağa oturup hayvanice koklaşmalardan da yazın, söyleyin, bağırın, Allah adına haykırın ki hainler korkarken, gaflet ehli olanlar uyansınlar!

 

FUHŞİYAT VE BONZAİ

Gençliğimizin kızlı- oğlanlı park, bahçe, toplu taşıma araçları, caddeler ve okul kantinlerinde sarmaş dolaş, kucak kucağa, yanak yanağa sergiledikleri iğrenç durum bonzaiden daha da tehlikelidir.

 

Bugün parklarda ahlaksızca sevişenlerin her biri evlenip yuva kurarak, anne- baba olacaklar ama ne yazık ki eşlerine ve çocuklarına bugünden ihanet etmektedirler.

 

TOPLUMUN TEMELİ ÂİLEDİR.

Her âile, toplum denen binayı meydana getirecek olan kerpiçler gibidir ve çürük kerpiçten sağlam bina olmaz. Günümüz gençliği çürümüştür, istiklâl ve istikbâlimiz tehlikededir.

 

Devlet tüccar değildir, parasızlıktan yıkılmaz.

Devletler sadece ve sadece ahlâksızlıkları sebebiyle yıkılırlar ve tarihin çöplüğünde kaybolup giderler.

 

Fuhşiyatın alenileşmesine ve ahlâki çöküşe karşı, başta Diyanet Teşkilâtı, Müftüler, İlâhiyatçılar, Şeyhler, Müritler, Hacılar, Hocalar, Aksaray, Başbakan, Bakanlar, Milletvekilleri, Siyâsi Parti Liderleri, Hoca Efendi ve câmi Cemaati olmak üzere hiç kimsenin sesi çıkmıyor. Düşündürücü değil mi sizlerce?

 

YA MİLLİYETÇİ- ÜLKÜCÜ YAZARLAR?

Milliyetçi yazar o kadar çok ki işportaya düşmüş Çin malları gibiler lâkin bir tek gerçek ülkücü yazar ve düşünür yok!

 

Ülkücü yazarın olmadığını yeminle söylüyorum.

Aksini iddia edene ‘’HADİ BE SEN DE KÖR- SAĞIR ADAM’’ derim.

 

Küfre ve aleniyet kazanmış fuhşiyata karşı adam sen de diyerek rıza gösteren Müslümanlara ne denilmeli?

Bunları gafletten kim uyandıracak?

Küfre rıza küfür değil mi ki?

Asr sûresi niçin inmiştir?

 

Ahlâksızlıklar karşısında susanları uyandırmak birilerini rahatsız ediyorsa, bu tip insanların kınamalarını ciddiye alarak susacak mıyız?

 

Kimsecikler kusura bakmasınlar, haksızlık, ahlâksızlık ve küfür karşısında susarak ‘’DİLSİZ ŞEYTAN’’ olamam.

Ey iman edenler!

İman edin…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%