$ DOLAR → Alış: 7,93 / Satış: 7,96
€ EURO → Alış: 9,39 / Satış: 9,43

AKYOL’UN YENİ KİTABI YAYIMLADI

Giresun Can Akengin Sanat Galerisi sıra dışı bir kültür/ sanat etkinliğine sahne oldu.

AKYOL’UN YENİ KİTABI YAYIMLADI
  • 22.10.2018
  • 1.298 kez okundu
Reklam

Daha önce yazdığı, ‘Altın Post & Amazonların Gözyaşları’ kitabı ile adını duyuran ‘ Giresun Kültür& Sanat ve Turizm Derneği’nin (GİKÜSAD) Kurucu Başkanı Yazar Murat Akyol bu kez derneğinin ilk basılı eseri, ‘Giresun’da Efsaneler & Söylenceler & Masallar’ adlı kitabı için imza günü düzenledi. GİKÜSAD’ın organize ettiği ‘ Dünya Giresunlular Günü Uluslararası 1.Öykü Yarışması’nın da öncü ismi Yazar Murat Akyol’ un imza gününde söz alan konuşmacılar çok zengin bir kültüre ve tarihi geçmişe sahip olan Giresun’ un efsanelerinin, söylencelerinin ve masallarının yer aldığı kitaptan övgü ile söz ederek Akyol’u tebrik ettiler.

Yazar Murat Akyol da yaptığı konuşmada kitabının imza gününe katılan konuklarına teşekkür ederek,” Bir yıl önce kurduğumuz ve bundan büyük bir onur duyduğumuz GİKÜSAD’ın bu ilk yazılı eseri olan Giresun’ da Efsaneler & Söylenceler & Masallar’ adlı kitabımızın hazırlanmasında yardımlarını esirgemeyen tüm şahıs, kurum/ kuruluşlara, sponsorlarımıza ve maddi katkıda bulunan bütün destekçilerimize gönül dolusu teşekkür ederim. Hele hele bu yolda GİKÜSAD’ımızın çok kıymetli yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımızın, üyelerimizin ve gönül dostlarımızın katkıları unutulmadı, unutulamaz. Bizi bu anlamlı günümüzde yalnız bırakmadığınız için hepinize sonsuz teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum” dedi.

İmza gününün, GİFOD üyesi genç Fotoğraf Sanatçısı Metehan Büyükkaya’nın sergisine denk gelmesi ise sanat galerisinde hoş ve güzel görüntülere sahne oldu.

İmza günü, müzisyenlerin keman, yan flüt ve gitar eşliğinde verdiği müzik ziyafeti, hatıra fotoğraflarının çekilmesi ve ikramların sunulmasının ardından sona erdi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%