$ DOLAR → Alış: 7,87 / Satış: 7,90
€ EURO → Alış: 9,28 / Satış: 9,32

AKSU HAKEMLER DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİ

AKSU HAKEMLER DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİ
  • 22.02.2019
  • 717 kez okundu
Reklam

Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu Faal Hakemler Derneği Giresun Şubesini ziyaret etti. İlimizin bütün hakemlerinin katıldığı toplantıya gelen Başkan Aksu, Dernek Başkanı Hasbi Dede ve İl Hakem Kurulu Başkanı Cezmi Öztürk tarafından karşılandı.

Belediye olarak sporun ve sporcunun yanında olduklarını söyleyen Başkan Aksu; “Gerek profesyonel, gerek amatör olsun bu ili temsil eden bütün takım ve sporcuların tek bir dileğini bile geri çevirmedik. Malzeme, mazot, araç yardımları ile bu arkadaşlarımıza her zaman yardımcı olduk. Spor adına kurulmuş birçok derneğimizin kiralarını dahi biz ödedik. Bu konuda düşüncemiz yeter ki sporcularımız yeteneklerini sergilesin ve bizim ilimizin adını her yerde duyursun” şeklinde konuştu.

HAKEMLİK KUTSAL BİR MESLEK

Başkan Kerim Aksu konuşmasına şöyle devam etti, ”Önceden bende Giresun’da üç takımda futbol oynadım. Hakemliğin ne kadar zor bir meslek olduğunu iyi bilirim. Aranızda bizleri il dışında temsil eden ve bunu ileri ki dönemlerde yapacak arkadaşlarımız var. Buradan hepinize sesleniyorum ben sizlerin yanındayım. Hangi konuda olursa olsun destek vermeye devam edeceğim.“

Başkan Aksu’dan sonra söz alan İl Hakem Kurulu Başkanı Cezmi Öztürk, Başkan Kerim Aksu’nun her zaman yanlarında olduğunu her konuda kendilerine destek verdiğini belirtip kendisine teşekkür ederken, çalışmalarında başarılar diledi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%